Yüz Vücut Kırışıklıklarında ve Sarkmalarında Anında Etki Başlatan Maksimum Gold Formülün Gücü

Ciltteki ve vücuttaki kırışıklar özellikle yaş ilerledikçe artmaktadır. Çevresel faktörler, stres, genetik yapı, kilo kaybı gibi birçok değişken de yaşlanmayı ve kırışıklanmayı hızlandırmaktadır. Yaşlanmaya ve sarkmaya karşı etkili maddeler kırışıklıkların ve sarkmaların giderilmesine, cildin genç bir görünüm sağlamasına katkı sağlamaktadır. Sebi Pharma tüm bu sebepleri etkili bir şekilde gidermek için Uluslar arası Patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” etken maddesine ilave olarak çok güçlü etkili peptidlerden sinerjetik formüller oluşturmaktadır. Peki bu maddeler nelerdir? Yaşlanmayı gideren maddeler nelerdir? Kırışıklığı gideren maddeler nelerdir? Sarkmayı gideren maddeler nelerdir?

Bu yazımızda sizlere bunları aktardık.

Peptitlerin Gücü

Yaşlanma Karşıtı Bakım ürünlerinde ve Sarkma Karşıtı Bakım ürünlerinde yer alan bazı Peptidlerin ne işe yaradığını tek tek sizlere açıkladık.

Acetyl Hexapeptide 8

Maddesi etkili olmaktadır. Acetyl Hexapeptide 8 maddesi seçkin kozmetik ürünlerinde bulunmaktadır. Acetyl Hexapeptide 8 diğer peptdlerle birlikte kullanılarak yaşlanma karşıtı etki oluşturur, göz çevresi de dahil olmak üzere kırışıklıkları giderir.


Acetyl Tetrapeptide 9


Özellikle cilt matriksinin güçlenmesine, lumikan üretiminin uyarmasına ve yaş arttıkça yapılarını kaybettikleri için kolajen liflerinin doğru pozisyonlara yeniden birleştirilmesine katkıda bulunur. Kollajen liflerinin yeniden birleştirilmesi sonucunda cilt yoğunluğu ve elastikiyeti artar, kaybedilen yüz hacmini geri kazandırır.


Acetyl Tetrapeptide 11


Olgun cilt problemlerini çözmek için tasarlanmıştır. Cilt görünümünü iyileştiren tip XVII kollajen ve sindekan sentezini uyararak dermis ile en dıştaki cilt tabakası arasındaki zayıf bağlantıyı yeniden kurar.


Palmitoyl Tripeptide-1

Palmitoil oligopeptid olarak da bilinen palmitoyl tripeptit-1, görünür cilt hasarını onarmaya ve cildin alt tabakasından cildi destekleyici kollajen tabakasını güçlendirmeye yardımcı olabilecek bir yağ asidi bağlantılı peptittir.

Palmitoyl Tetrapeptide-7


Palmitoil tetrapeptid-7, cilt iltihabını ve beraberindeki cilt hasarını azaltmak için çeşitli amino asit zincirlerini birleştiren bir tür sentetik peptit bileşiğidir. Bu peptit bileşiğinin, bir çeşit hücresel haberci olarak hareket ederek dermisteki kolajen liflerinin yenilenmesini uyarır.

Pullulan

Antioksidan özelliklere sahiptir: Ürünlerde kullanıldığında yaşlanma belirtileriyle savaşır. Cildin daha sıkı ve gergin olmasını sağlar. Bu, cildin parlak ve sağlıklı olmasına yol açar. Su bağlayıcı bir ajan görevi görür.

Algin

Jelleştirici olarak kullanılan ve kahverengi deniz yosunundan elde edilen  büyük bir şeker molekülü (diğer adıyla polisakkarit) . Kalsiyum tuzları ile birleştiğinde, "kauçuk maskelerde" kullanılan sert bir jel oluşturur.

Trehalose

Cildi nemlendirmeye yardımcı olur, nemi cilde hapseder. Ayrıca cildi güneş hasarından ve yaşlanmadan korumaya yardımcı olan bir antioksidan görevi görür.

Serine

Amino asitlerin genellikle kolajen üretimine yardımcı olma, cildin elastikiyetini artırma ve nemi yenileme yetenekleri nedeniyle cilde faydalı olduğu düşünülmektedir.

Sebi Pharma formülleri çok kısa sürede çok güçlü etki sunabilmek için tüm bu aktifleri;  “Uluslararası patentli hücre yenileyici bileşen” gücüyle ve etkili peptidlerle lifting ve yenileme etkisi yapan aktifleri anında gözle görülür değişim başlatan ve tedavi yapan Sebi Simyacı Gold Maksimum Sıkılaştırıcı ve Yenileyici Serumu oluşturmuştur. Sebi Simyacı Gold Maksimum Sıkılaştırıcı ve Yenileyici Serum hem cildinizi hem de vücudunuzu aynı anda ve anında hem sıkılaştırır hem yeniler ve bu süreci ilerleyen günlerde etkili bir şekilde devam ettirerek sürdürür.

Yüz Vücut Kırışıklık Giderici Sipariş Vermek İçin Tıklayın!

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

E-bültenimize kayıt olarak yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olun
  • Merhaba, ben Sebi Pharma Kurucusu Şebnem Özen. Kendi cilt problemlerimi iyileştirmek için yaptığım bu buluşlu formülleri, sizlerle paylaşmaktan çok mutluyum. Siz de cildinizdeki kusurları örtmekten yorulduysanız ve kalıcı olarak tedavi etmek istiyorsanız bize katılın.

  • Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.