Cildiniz için: Sebi İxir Ürünleri!

Sebi İxir ürün grubunda yer alan; Sebi İxir Leke Kremi, Sebi İxir Akne Kremi ve Sebi İxir Acil Bakım Kremi ürünleri ödüllü, dünya patentli içeriğiyle büyük beğeni toplamaktadır. Her biri zengin içeriğe sahip ürünler vaat ettikleri bakımın yanı sıra cildi de beslemektedirler.

SEBİ İXİR LEKE KREMİ

Sebi İxir Leke Kremi Ödüllü, dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” içermektedir ve lekeleri gidermeye yardımcıdır. Ürün 50 faktör güneş koruması da içermektedir. Krem, güneş lekeleri, çiller, siyah noktalar, cilt tonu eşitsizlikleri ve kararmaları gidermeye yardımcıdır.  Dünya patentli formüle sahip leke kremi cilde bakım yapmakta ve beslemektedir. Ürün güneşin zararlı ışınlarını önlemeye katkıda bulunduğu için başta güneş lekesi olmak üzere oluşabilecek birçok probleme karşı tedbir alınmaktadır.

SEBİ İXİR AKNE KREMİ

Sebi İxir Akne Kremi yağlı ciltler için bakım yapmakta ve cildi beslemektedir. Ürün sivilce, akne, siyah nokta ve gözenek karşıtı bakım yapmaktadır. Akne kremi ciltte pürüzsüz görünüm oluşturmaya da yardımcıdır. Krem akne ve sivilcelere karşı bakım yaptığı gibi ciltte lekeleri gidermeye de katkıda bulunmaktadır.

SEBİ İXİR ACİL BAKIM KREMİ

Sebi Simyacı’nın kuru ve hassas ciltler için versiyonu olan Sebi İxir Acil Bakım Kremi leke gidermeye katkıda bulunmanın yanı sıra cilde bakım yapmakta ve beslemektedir. Ürün cildi çevresel faktörlere karşı korumaktadır. Kış mevsimindeki soğuk ve kuru hava cildi kurutabilmekte ve zarar verebilmektedir. Sebi İxir Acil Bakım Kremi yoğun nem sağlayarak cildin zarar görmesini önlemeye yardımcıdır.

Sebi Pharma Der Ki;

Sebi İxir ürünleri sahip oldukları ödüllü, dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” ve zengin içeriğinin  yanı sıra ambalajıyla da dikkat çekmektedir. Ürünlerin tüp formatında olması kremlerin çevresel faktörlerden korunmasına, kolayca uygulanmasına ve taşınmasına katkıda bulunmaktadır. Tüp kullanımı güven de vermektedir. Tüp üretimi yapan firmalar belirli bir adedin altında tüp basımı yapmayı kabul etmemektedir. Mutlaka yüksek adetler istemektedir. Bu nedenle tüpe basılı ürünler bir anlamda gelecek vaat eden ürünlerdir

08.11.2021

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

E-bültenimize kayıt olarak yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olun
  • Merhaba, ben Sebi Pharma Kurucusu Şebnem Özen. Kendi cilt problemlerimi iyileştirmek için yaptığım bu buluşlu formülleri, sizlerle paylaşmaktan çok mutluyum. Siz de cildinizdeki kusurları örtmekten yorulduysanız ve kalıcı olarak tedavi etmek istiyorsanız bize katılın.

  • Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.