Cilt Bakımı Evde Nasıl Olmalı?

Cildinize evde nasıl iyi bir şekilde bakım yapabilirsiniz? Cildiniz için evde en doğru bakım hangisi? Cilt bakımı evde nasıl olmalı? Bu sorularınızın cevabı için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 1. Cildinizin tipini tanıyın: Her cildin farklı ihtiyaçları vardır ve cildinizin nem düzeyini, yağ seviyesini ve cildinizin hassas olup olmadığını belirleyin.
   
 2. Temizleme: Her gün yüzünüzü yumuşak bir sabun ve suyla yavaşça yıkayın. Cildiniz kuruyorsa, yüzünüzü yıkamadan önce nemlendirici bir losyon kullanabilirsiniz.
   
 3. Tonik kullanın: Cildinizi dengelleyen bir tonik kullanın. Tonik, cildinizdeki pH dengesini koruyacak ve cildinizi temizleyecektir.
   
 4. Nemlendirme: Cildinizi nemlendirin. Cildiniz kuruysa, kalın bir nemlendirici kullanın. Yağlı cildiniz varsa, hafif bir nemlendirici kullanın.
   
 5. Maske kullanın: Haftada bir kez cildinize bir maske uygulayın. Cildinize iyi gelen bir maske tipi seçin ve maskeyi cildinizin tipine uygun olarak uygulayın.
   
 6. Güneş koruyucu kullanın: Güneş ışığı cildinizi zararlı UV ışınlarına maruz bırakabilir. Güneş koruyucu kullanın ve güneş ışığından kaçının.
   

Bu adımları takip ederek cildinizi evde kolaylıkla ve etkili bir şekilde bakabilirsiniz. Ayrıca, cildinize uygun ürünler kullanmanız ve cildinizin ihtiyaçlarına uygun bir rutin oluşturmanız önemlidir.

Sebi Pharma Der Ki;

Cildinize ve cilt tipinize göre en uygun bakımı seçmekte kararsız mı kaldınız? O zaman hemen bizimle 0551 208 38 86 numaralı telefondan iletişime geçin veya www.sebipharma.com üzerinden tedavi edici cilt bakım kremlerimizi inceleyebilirsiniz.

Sebi Pharma ile Sağlıklı Kalın!

01.02.2023

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

E-bültenimize kayıt olarak yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olun
 • Merhaba, ben Sebi Pharma Kurucusu Şebnem Özen. Kendi cilt problemlerimi iyileştirmek için yaptığım bu buluşlu formülleri, sizlerle paylaşmaktan çok mutluyum. Siz de cildinizdeki kusurları örtmekten yorulduysanız ve kalıcı olarak tedavi etmek istiyorsanız bize katılın.

 • Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.