Cilt lekeleri için krem

Ödüllü, dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” Sebi Leke Kremi cildi soymadan, yıpratmadan lekeleri tedavi eder ve 50 faktör güneş koruması sağlar. Cilt lekeleri için krem İlk kullanımdan itibaren cilde bakım yapan Sebi İxir Leke Kremi yoğun nem de sağlamakta ve cildi beslemektedir.

Sebi Simyacı’nın en çok tercih edilen ürünlerinden Leke Kremi güneş, doğum, yaşlılık, ağda, epilasyon ve çil lekelerini, kararmaları tedavi etmekte cildi beslemektedir.

Cilt Lekeleri İçin Sebi Krem

Zaman zaman leke gidermek yerine lekelerin çeşitli yöntemlerle kapatılması tercih edilebilmektedir. Bu işlemler kalıcı olmadığı için çoğunlukla kullanıcının sıkılması ve bırakması ile sonuçlanmaktadır. Teknik olarak durum incelendiğinde de sorun çözülmüş olmayacaktır. Leke giderici krem sorunu maskelememekte, çözmekte ve tedavi etmektedir. Bu sayede hem lekesiz hem de bakımlı görünüme sahip olmak mümkündür.
 

Cilt lekeleri için krem denildiğinde birçok leke kremi yazın kullanılamamaktadır. Cildi yıpratarak çalışan ürünler cilt hassasiyetini arttırabilmekte ve deriyi çevresel faktörlere karşı savunmasız konuma getirebilmektedir. Bunun sonucunda cilt hassaslaşmakta ve en ufak bir olumsuzlukta tepki verebilmektedir. Sebi İxir Leke Kremi ise ödüllü, dünya patentli formülü ile cildi soymadan lekeleri gidermektedir. Cilt lekeleri için krem buna ek olarak bakım da yapmaktadır. Sonuç olarak leke kremi dört mevsim güvenle kullanılabilmektedir. Ürünü cildi beslemesi ve güçlendirmesi oluşabilecek potansiyel sorunları da engelleyecektir. Lekeleri tedavi eden ürün 50 faktör güneş koruması da sağlamaktadır. Bu sayede güneşin zararlı ışınlarının cilde zarar vermesi önlenmektedir. Güneşin zararlı ışınları; erken yaşlanma belirtilerinin, güneş leke ve yanıklarının başlıca nedenleri arasında yer almaktadır. Leke tedavisi ve güneş korumayı bir arada bulunduran cilt lekeleri için krem kullanıcıları çok sayıda krem alma zahmetinden ve maliyetinden de kurtarmaktadır.

Sebi Pharma Der Ki;

Ürün; Türk Mucit Şebnem Özen’in ödüllü, dünya patentli buluşu “Hücre Yenileyici Bileşen”iiçermektedir. Bu buluş sadece Sebi Simyacı ürünlerinde yer almaktadır. Buluşun en önemli özelliği sağladığı güçlü etki ile birlikte son derece doğal olmasıdır.

Sebi Pharma ile Sağlıklı Kalın! 

26.09.2021

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

E-bültenimize kayıt olarak yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olun
  • Merhaba, ben Sebi Pharma Kurucusu Şebnem Özen. Kendi cilt problemlerimi iyileştirmek için yaptığım bu buluşlu formülleri, sizlerle paylaşmaktan çok mutluyum. Siz de cildinizdeki kusurları örtmekten yorulduysanız ve kalıcı olarak tedavi etmek istiyorsanız bize katılın.

  • Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.