Cilt temizliği ve sivilce karşıtı bakım

En sık karşılaşılan cilt problemlerinden biri de akneler ve sivilcelerdir. Birçok birey bu sorunun gitmediğinden veya yeniden tekrar ettiğinden yakınmaktadır. Akne, sivilce karşıtı bakım için cilt temizliği önem taşımaktadır.

Aknelerin ve sivilcelerin meydana gelme ihtimalini arttıran birçok neden bulunmaktadır. Kullanılan kozmetikler, hormonal dengesizlikler, beslenme alışkanlıkları, çevresel kirlilik sivilce çıkma olasılığını arttıracaktır. Bu faktörler mevcut sivilce ve aknelerin çoğalmasına da sebebiyet verebilir.

Tüm cilt tiplerinde ve her yaşta cilt temizliğine dikkat etmek gereklidir. Farkında olunmasa da cilt gün içinde kirlenmektedir. Hava kirliliği, ellerin yüze götürülmesi, toz gibi birçok faktör cildin kirlenmesine sebebiyet verecektir. Bunun sonucunda gözenekler tıkanabilir. Gözeneklerin tıkanması, cildin gereğinden fazla yağ üretmesi akne ve sivilce çıkmasına neden olabilmektedir. Cilt temizliği tüm cilt tipleri ve yaşlar için önemli olsa da özellikle yağlı cilde sahip, sivilce şikayeti yaşayan bireylerin daha çok dikkatli olması gerekmektedir. Kullanılan akne karşıtı bakım ürünlerinden verim elde edebilmek için cildin temizlenmesi gerekmektedir.

Cilt temizliğinde en sık yapılan hata cilt temizleme ürünü kullanılmamasıdır. Sadece su ile cildi temizlemeye çalışmak yeterli gelmeyebilmektedir. Cildi derinlemesine temizlemek için kaliteli bir ürün tercih edilmelidir. Sıkça yapılan ve cildin yıpranması ile sonuçlanan bir diğer hata da makyajın çıkarılmadan uyunmasıdır. Makyaj temizlenmeden uyunması cildi yoracak, gözenekleri tıkayacaktır.

Cilt bakımının ayrılmaz bir parçası olan cilt temizliği anti aging bakıma da katkı sağlıyor! Yaşlanma karşıtı kremler fayda sağlayabilmek için cilde nüfuz edebilmelidir. Cilt kirli olduğunda ve bu şekilde anti aging ürün uygulandığında alınacak verim azalacaktır. Cildin arındırılması akne ve sivilce oluşma olasılığını azaltmakla kalmıyor diğer cilt bakım ürünlerinden alınacak verimi de arttırıyor. Bu hem ekonomi hem de memnuniyet sağlayacaktır.

Birçok birey cildinin bakımlı ve genç görünmesini istemektedir. Bunun önündeki en büyük engel cildin kirli olmasıdır. Cilt temizlendiğinde cilt bakımlı ve genç bir görünüme sahip olacaktır.

Sebi Pharma Der Ki;

Ödüllü, dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” içeren Sebi İxir Yağlı Pürüzlü Lekeli Kremi ve Sebi Su birlikte akne, sivilce karşıtı bakım yapıyor ve cildi besliyor. Benzersiz formülü ile cildi kir, ter yağ ve makyajdan arındıran Sebi Su, Sebi İxir Akne Kremi’nden alınacak verimi de arttırıyor. Sivilce kremi akne, sivilce, siyah nokta, gözenek gibi birçok şikayetin giderilmesine yardımcıdır.

Sivilce akne sivilce izi karşıtı setimize ulaşmak için tıklayınız.

Sebi Pharma ile Sağlıklı Kalın!

11.09.2021

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

E-bültenimize kayıt olarak yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olun
  • Merhaba, ben Sebi Pharma Kurucusu Şebnem Özen. Kendi cilt problemlerimi iyileştirmek için yaptığım bu buluşlu formülleri, sizlerle paylaşmaktan çok mutluyum. Siz de cildinizdeki kusurları örtmekten yorulduysanız ve kalıcı olarak tedavi etmek istiyorsanız bize katılın.

  • Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.