Çok işlevli cilt bakım ürünleriyle tasarruf edin!

Cilt bakım ürünleri seçiminde ekonomik faktörler de oldukça önemli. Birçok birey tasarruf yaparken cilt bakımından ödün verebilmektedir. Çok işlevli ve ekonomik ürünlerle yüksek rakamlara katlanmadan cilt bakımı gerçekleştirilebilmektedir. Çok işlevli ürünler kullanım konforu da sağlamaktadır.

SEBİ SİMYACI’DAN ULAŞILABİLİR CİLT BAKIMI

Sebi Simyacı kullanıcı memnuniyetine ve kullanıcılardan gelen geri bildirimlere oldukça önem vermektedir. Ödüllere, dünya patentine sahip firma için çok önemli bir başarı ölçütü de kullanıcılarından gelen olumlu yorumlardır. Birçok birey gönüllü olarak Sebi Simyacı ürünlerini çevrelerine de önermekte, firmanın başarısı kulaktan kulağa yanılmaktadır. Sebi Simyacı ürünlerinin oluşturduğu gözle görülür değişim de bireyin  çevresi tarafından fark edilip sorulabilmektedir.

AZ ÜRÜNLE ÇOK FAYDA NEDİR?


Cildin birçok bölümü için bakım gerekmektedir. Göz, yüz, boyun, dekolte bölgesi, eller ve ayaklar bakım yapılması gereken bölümler arasında yer almaktadır. Her alan için farklı ürün kullanılması hem maliyeti arttıracak hem de kullanım konforu ortadan kalkacaktır. Cilt bakımının aksamasındaki önemli bir neden de oluşturulan karışık, çok ürün içeren rutinlerdir.

Az ürünle çok fayda özelliğine sahip cilt bakım ürünleri vücudun birçok bölgesinde kullanılabilmektedir. Böylelikle az sayıda ürünle cilt bakımını kapsamlı şekilde yapmak mümkün olmaktadır.

Sebi Simyacı Der Ki;

Sebi Simyacı’da yer alan tüm ürünlerde de “Tek üründe tüm bakım” felsefesini gözlemlemek mümkündür.

Sebi İxir Leke Kremi güneş, doğum, yaşlılık lekelerini, çilleri ve kararmaları gidermenin yanı sıra nem sağlıyor ve bakım yapıyor. Ürün cildi soğuk ve kuru havanın olumsuz özelliklerinden koruyor.

Sebi İxir Akne Kremi akne ve sivilceleri gidermenin yanı sıra pürüzsüz bir görünüm sağlıyor ve cildin yağını dengeliyor.

Sebi İxir Acil Bakım Kremi yoğun nem sağladığı ve cildi beslediği gibi evde oluşabilecek ufak kazalardan sonra da kullanılıyor. Sebi İxir Acil Bakım Kremi ciltteki lekeleri de gideriyor!

Sebi Su cildi kir, ter, yağ ve makyajdan arındırdığı gibi tüm Sebi Simyacı ürünlerinden alınacak faydayı da en üst düzeye çıkarıyor! Herhangi Sebi Simyacı ürününü kullanmadan önce cildi Sebi Su ile temizlemek üründen alınacak faydayı en üst düzeye çıkaracaktır.

Sebi Ala Beyazlatıcı Anti Aging Krem hem anti aging bakım yapıyor hem de cildi beyazlatıyor. Sebi Ala göz çevresi bakımında da kullanıyor!

Sebi Simyacı ile Sağlıklı Kalın!

04.05.2021

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

E-bültenimize kayıt olarak yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olun
  • Merhaba, ben Sebi Pharma Kurucusu Şebnem Özen. Kendi cilt problemlerimi iyileştirmek için yaptığım bu buluşlu formülleri, sizlerle paylaşmaktan çok mutluyum. Siz de cildinizdeki kusurları örtmekten yorulduysanız ve kalıcı olarak tedavi etmek istiyorsanız bize katılın.

  • Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.