Dünya patentli formül, zengin içerik!

İçerik, cilt bakım ürünlerinin başarısını belirleyen en önemli faktörlerdendir. Kaliteli içeriğe sahip ürünler tercih etmek istenilen sonucun alınmasına katkıda bulunacaktır. Sebi Simyacı ürünlerinde ödüllü, dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen”in yanı sıra birbirinden değerli ham maddeler bulunmaktadır.

9 yıllık ar-ge tecrübesi, dünya patentli formül ve iyi ham maddeler bir araya geldiğinde oldukça beğenilen ürünler ortaya çıkmaktadır. Sebi Simyacı ürünlerinin içeriği incelendikçe ürünlerin değeri daha iyi anlaşılacaktır.
 • Susam yağı
 • Omega-3
 • Keten tohumu
 • Lavanta
 • Neroli Portakal Çiçeği
 • Çay Ağacı
 • Aloe vera
 • Allantoin
 • Çinko

Tüm Sebi Simyacı ürünlerinde yer almaktadır.

Her biri cilt bakımına oldukça fazla katkı sağlayan ham maddeleri bölümler halinde inceleyeceğiz.

SUSAM YAĞI CİLDE BAKIM YAPIYOR!

Susam yağı oldukça besleyici ve nemlendirici özelliğe sahiptir. Susam yağı E, B kompleks, D vitaminleri bakımından zengindir.  Ürün cilde ipeksi bir yumuşaklık da kazandırmaktadır.

Bitkisel yağ anti aging fayda da sağlamaktadır. Yaşlanmayı yavaşlatan susam yağı oksidasyonu önlemeye, kırışıklıkların ve gözeneklerin görünümünü azaltmaya yardımcıdır. susam-yagiGece kremi içeriği olmaya son derece uygun ham madde cildi tazeleyeceği özelliği ile de günlük bakımda da kullanılabilmektedir.

Birçok doğal bitkisel yağ cildi nemlendirici özelliğe sahiptir. Bunların içinde en etkili olanlardan biri de susam yağıdır. Susam yağı nemlendirici ve yumuşatıcı bakımı aynı anda yapmaktadır. Sağladığı önemli bir avantaj da yan etki korkusu olmadan kullanılabilmesidir. Bitkisel yağ cildin su kaybetmesini önlemeye de katkıda bulunmaktadır.

Susam yağı cildi arındırdığı gibi sıkça şikayet edilen sorunlardan biri olan cilt tonu eşitsizliğini gidermeye de yardımcıdır.

Sebi Pharma Der Ki;

Susam yağı cilt bakımı açısından son derece faydalı olsa da doğru şekilde kullanımı önem taşımaktadır. Doğru ham madde seçimi, doğru oranda kullanımı, alınacak verimi arttıracak diğer ham maddeler gibi birçok kriter söz konusudur. Susam yağının faydalarından istifade etmek için susam yağı içeren cilt bakım ürünleri tercih edilebilir.

Susam Yağı içeren formüllere ulaşmak için tıklayın!

Sebi Pharma ile Sağlıklı Kalın!

06.11.2021

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

E-bültenimize kayıt olarak yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olun
 • Merhaba, ben Sebi Pharma Kurucusu Şebnem Özen. Kendi cilt problemlerimi iyileştirmek için yaptığım bu buluşlu formülleri, sizlerle paylaşmaktan çok mutluyum. Siz de cildinizdeki kusurları örtmekten yorulduysanız ve kalıcı olarak tedavi etmek istiyorsanız bize katılın.

 • Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.