Gıdı Nedir ve Neden Oluşur?

Gıdı, çene altında yer alan ve zamanla gevşeyen cilt ve yağ dokusunun oluşturduğu sarkık görüntüdür. Gıdı oluşumunun ana nedenleri arasında yaşlanma, cilt elastikiyetinin azalması, kilo alıp verme, genetik faktörler ve düşük kas tonusu bulunur. Gıdı oluşumu, çene ve boyun bölgesindeki kas ve cilt dokularının zayıflaması sonucu ortaya çıkar.

Gıdınızı Toparlamaya Yardımcı Basit Egzersizler:

Çene Kaldırma: Sırt üstü yatın ve başınızı yavaşça kaldırarak çenenizi göğsünüze doğru getirin. Bu hareket, boyun ve çene kaslarınızı güçlendirerek gıdıyı toparlamaya yardımcı olur. 10-15 tekrar yapın.

Boyun Egzersizleri: Başınızı yavaşça sola ve sağa doğru çevirin, her yöne 10-15 tekrar yapın. Başınızı yavaşça ileri ve geri doğru eğin, her yöne 10-15 tekrar yapın. Bu egzersizler boyun ve çene kaslarınızı çalıştırarak gıdıyı sıkılaştırmaya yardımcı olabilir.

Dudak Sıkma: Dudaklarınızı sıkarak ağız çevresindeki kasları çalıştırabilirsiniz. Dudaklarınızı birleştirip sıkın, ardından gevşeyin. Bu egzersizi 10-15 kez tekrarlayın.

Boyun Germe: Dik durun ve başınızı yavaşça arkaya doğru itin, boynunuzun gerildiğini hissedin. Bu pozisyonda birkaç saniye bekleyin, ardından başınızı başlangıç pozisyonuna geri getirin. Bu egzersizi 10 kez tekrarlayın.

Sebi Pharma Der Ki;

Sebi Simyacı Gold Maksimum Sıkılaştırıcı Serum, gıdınızı toparlamaya yardımcı olabilecek bir üründür. İçerisinde bulunan Uluslararası Patentli "Hücre Yenileyici Bileşen" madde sayesinde cildi sıkılaştırma ve yenileme özelliklerine sahiptir. Aynı zamanda, serumun içeriğinde alkol, paraben, civa, asit ve türevleri gibi zararlı maddeler bulunmamaktadır.

Gıdınızı Toparlayacak Ürün Sipariş Vermek İçin Tıklayın.

Sebi Pharma ile Sağlıklı Kalın!

29.05.2023

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

E-bültenimize kayıt olarak yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olun
  • Merhaba, ben Sebi Pharma Kurucusu Şebnem Özen. Kendi cilt problemlerimi iyileştirmek için yaptığım bu buluşlu formülleri, sizlerle paylaşmaktan çok mutluyum. Siz de cildinizdeki kusurları örtmekten yorulduysanız ve kalıcı olarak tedavi etmek istiyorsanız bize katılın.

  • Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.