Güneşin tadı güneş kremi ile çıkar!

Yaz demek biraz da tatil demektir. Birçok insan güneşlenmeyi sever. Güneşlenmeyi sevmeyen insanlar da deniz, havuz keyfi derken bol miktarda güneşe maruz kalır. Bilinçli kullanıcılar güneşe çıkmadan önce mutlaka güneş kremlerini sürerler. Güneş yanıkları, lekeler, kırışıklıklar gibi istenmeyen durumlarla karşılaşmamak için en baştan önlem almak doğru seçim olacaktır.

GÜNEŞ KREMİNİN FAYDALARI


Güneş kremi ürünün sadece güneşlenen insanlar için olduğunu düşünmek büyük bir hatadır. Yüzmeyi seven, havuza giden hemen herkes güneş yanıkları ve çeşitli cilt problemleri tehdidi ile karşı karşıyadır ve bu nedenle güneşten koruyucu ürünler tercih edilmelidir. Özellikle açık ten rengine sahip insanların güneşin olumsuz etkilerine karşı daha büyük risk grubunda oldukları unutulmamalıdır. Güneşe güvenle çıkmayı sağlayan güneş kremlerinin sağlığa birçok faydası var. Güneş kremleri UV filtreleri içerir. Bu da güneşin zararlı etkilerinin engellenmesi anlamına geliyor. Güneş kremleri bu özellikleriyle cildin güneş tarafından yıpratılmasına da izin vermiyor. Cilt kanseri gibi oldukça ciddi bir sağlık sorununa önlem almak için de güneş kremi kullanmak gereklidir. Güneş cildin erken yaşlanmasına neden olur. Ciltteki bu istenmeyen görüntünün oluşmasını engellemek için güneş kremi kullanmak gereklidir. Güneşe karşı herhangi önlem alınmadığında güneş yanıkları ile karşılaşmak muhtemeldir. Bu aşamada da dikkat edilmesi gerekenler mevcuttur. Geleneksel yöntemler yerine ağrıyı hafifletecek, cildi rahatlatacak çözümler tercih edilmelidir. Sebi İxir Kızarıklık ve Tahriş Kremi yanıkların ağrısını azaltacak ve deriyi eski sağlığına kavuşturacaktır. Bunların dışında yazın sağlıklı kalmak için alınabilecek çeşitli önlemler mevcuttur. Cilt bakımı ile bu unsurlara da dikkat edildiğinde, yaz mevsimini hiçbir sağlık problemi yaşamdan bitirmek mümkündür. Yaz aylarında en çok dikkat edilmesi gerekenlerden biri su tüketimidir. Bol bol su içmek hem vücudun ihtiyacını karşılayacak hem de cildin yenilenmesine katkı sağlayacaktır. Spor sağlıklı yaşamın formülü olarak görülmektedir. Bireyler kendilerini çok zorlamadan diledikleri alanda egzersiz yaparak sağlıklı kalabilirler. Yazın; yüzme, dalış, su topu gibi sporlar da tercih edilebilir.

Sebi Pharma Der Ki;

Doğal ürünleri, uluslararası patentli hücre yenileyici bileşeni ile ciltlere sağlık ve güzellik katan Sebi Pharma çok önemli bir çalışmaya daha imza attı. Sebi İxir 50 SPF Leke Kremi ile lekeleri giderirken, güneşten 50 SPF koruma sağlıyor. Tek üründe iki işlevi gerçekleştiren bu formül yaz aylarında cilt bakımını oldukça kolaylaştırıyor.

Güneş Koruyuculu Leke Giderici Formülümüze ulaşmak için tıklayınız.

Sebi Pharma ile Sağlıklı Kalın!

21.07.2021

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

E-bültenimize kayıt olarak yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olun
  • Merhaba, ben Sebi Pharma Kurucusu Şebnem Özen. Kendi cilt problemlerimi iyileştirmek için yaptığım bu buluşlu formülleri, sizlerle paylaşmaktan çok mutluyum. Siz de cildinizdeki kusurları örtmekten yorulduysanız ve kalıcı olarak tedavi etmek istiyorsanız bize katılın.

  • Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.