GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Müşteri Hizmetleri

Hakkımızda

 
 
SEBİPHARMA KOZMETİK İLAÇ SAN. VE TİC. A.Ş.
ÖDÜLLÜ, DÜNYA PATENTLİ FORMÜL!

DÜNYA ÇAPINDA EN İYİ KADIN BULUŞÇU SEÇİLDİ!


Türk Mucit Şebnem Özen'in buluşu "Hücre Yenileyici Bileşen" dünya patentlerinin yanı sıra ödüllere de sahip! Benzersiz formül ulusal ve uluslararası alanda birçok ödül aldı! 

Şebnem Özen Türk Patent Enstitüsü tarafından Güney Kore’nin başkenti Seul’de düzenlenen Kore Uluslararası Kadın Buluşçular Fuarı’na davet edildi. Türk Mucit Özen dünya çapında birçok mucidin yarıştığı ve fikri mülkiyet, buluş alanında tüm dünyanın ilgisini çeken etkinlikte bronz madalya ile ödüllendirildi.  Bu etkinlikte Endonezya Buluş ve İnovasyon Tanıtım Derneği INNOPA Özel Ödülü’nün de sahibi oldu.
   

       
Türk Mucit Şebnem Özen’in ödüllü, dünya patentli buluşu etken madde “Hücre Yenileyici Bileşen” tüm Sebi Simyacı ürünlerinde yer almakta ve ürünlerinin başarısının, özgünlüğünün temelini oluşturmaktadır. Etken madde “Hücre Yenileyici Bileşen” tüm Sebi Simyacı ürünleri içerisinde en yoğun oranda Sebi Simyacı Anti Aging Krem’de yer almaktadır.

2013 yılında Türk Mucit Özen’in isminin kısaltılmışı “Sebi” ve ciltlerde meydana getirdiği dönüşümden dolayı kendisine layık görülen “Simyacı” unvanını bir araya getirerek Sebi Simyacı markasını kurmuştur. Kısa sürede birçok başarıya imza atan firma; büyüyerek, gelişerek, marka ve ürünlerini çoğaltarak 2016 yılında Sebi Pharma olarak yolculuğuna devam etmektedir.  Kısa sürede elde edilen bu başarıda ödüllü, dünya patentli etken maddenin gücü, kullanıcıların, hastanelerin, eczanelerin yoğun desteği büyük pay sahibidir.

 

BASIN VE TV

      

  

 

LABORATUVARDAN GÖRÜNTÜLER

 


NE DEDİLER

    

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.