Hakkımızda

Cildinizdeki Doğal Mucize ...

Dünya patentli formül!

Biz Sebi Pharma olarak;

2013 yılında çıktığımız bu yolda siz değerli kullanıcılarımızla piyasadaki tüm ürünlerden farklı olarak hiç yapılmamışı sunuyoruz! Uluslararası patentli etken madde içeriğimiz (Hücre Yenileyici Bileşen) ve özgün formül tasarımlarımız ile tüm cilt problemlerimizde sizlerin yanında yer alıyoruz. TRT Ana Haber Bülteni’nde “buluş” olarak yer alan Hücre Yenileyici Bileşen; Türk Patent Enstitüsü’nün daveti ile katıldığımız İstanbul Uluslararası Buluş Fuarı ve Kore Uluslararası Kadın Buluşçular Fuarı’ndan da bronz madalyalarla döndü.

 

Sebi Pharma ürünleri başlangıç aşamasında Ege ve Akdeniz bölgesi üniversite hastanelerinde reçete edilmekte ve o bölgelerdeki eczanelerde yer almaktaydı. Sizlerin firmamıza olan inancı ve ürünlerimize olan güveni ile her geçen gün eczane ve hastane reçetesi ağımız büyümektedir.

Resmi web sitemiz sebisimyaci.com aracılığıyla da ürünlerimizi tüm dünya ile buluşturuyoruz. Tüm satış kanallarımızla en uygun ve güvenilir ürünleri sizlere sunuyoruz.

TEK ÜRÜNDE TÜM BAKIM

 

Sebi Pharma ailesinin tüm üyeleri tek üründe tüm bakım özelliğine sahiptir ve ödüllü, dünya patentli etken madde (Hücre Yenileyici Bileşen) içermektedir.  Sebi Pharma’da yer alan ürünler; çok işlevlidir, bir değil birçok etki mekanizmasına sahiptir bu sayede hem cildinize bakım yapar hem de cilt problemlerinizi gidermeye yardım eder. Hiçbir Sebi Pharma ürününde cıva, asit türevleri, antibiyotik, paraben, alkol, silikon, vazelin ve hidrokinon bulunmaz.

 

Sebi Pharma Yönetim Kurulu Başkanı ve Türk Mucit Şebnem Özen’in Ödüllü, dünya patentli buluşu etken madde “Hücre Yenileyici Bileşen” ile temellenen ve yükselen başarımız yoğun çalışmalarımız ve sizlerin de desteği ile artarak devam edecektir.

Farkımız

Biz SEBİ PHARMA olarak;
Uluslararası patentli ürünlerimizi, özgün (spesifik), ezber bozan bir şekilde oluşturduk.
Dünya patentli etken maddemiz ve çok fonksiyonlu formüllerimizle karşınıza çıktık.
Sebi Farma, ürünleriyle cilt sağlığı ve güzelliğinizde iyileşmeyi ispatlayarak; siz değerli tüketicilerimizle büyüyoruz.

Misyonumuz

Firma olarak misyonumuz ahlaki değerimizden ödün vermeden marka değerini her geçen gün güçlendirerek, cilt sağlığı ve tedavi endikeli ürünlerimizde patentli ürün yelpazesini çoğaltmaktır.

Vizyonumuz

Firma olarak vizyonumuz; cilt sağlığı ve tedavi endikeli ürünlerimizi kaliteli, güvenilir ve özgün (spesifik) olarak son tüketici ile buluşturup, sektörde öncü olmaktır.

2013 yılında çıktığımız bu yolda siz değerli kullanıcılarımızla piyasadaki tüm ürünlerden farklı olarak hiç yapılmamışı sunuyoruz! Uluslararası patentli etken madde içeriğimiz ve özgün formül tasarımlarımız ile tüm cilt problemlerinizde sizlerin yanında yer alıyoruz.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now