Her Pahalı Ürün Kaliteli Midir?

Ürünün içeriği fiyatına etki etmektedir. Kaliteli ürünlerin fiyatı da buna bağlı olarak artabilmektedir. Bununla birlikte bazı ürünler “pahalıysa iyidir” algısından yararlanmaktadır. Sadece fiyat arttırılarak kaliteli izlenimi oluşturulabilmektedir.

Bilinçli tüketici olmak her alanda olduğu gibi cilt bakımında da yarar sağlamaktadır. Ürünün ambalajı estetik ve görsel açıdan fayda sağlasa da asıl etkiyi gerçekleştirecek unsur içeriktir. Pahalı üründen ziyade; cilt tipine uyumlu, problem çözmeye yönelik ürünler tercih edilmelidir. Ürün edinildikten sonra soruların iletilebileceği aktif bir danışma hattının bulunması son derece gereklidir. Bunun yanı sıra cilt tipine uyumlu ürünler seçilmelidir. Cilt tipine uygun olmayan bir seçim yapmak alınacak verimi ciddi anlamda azaltacaktır.

Hemen sonuç alma isteği çoğu zaman hüsranla sonuçlanmaktadır. Çok kısa sürede çözüm vaat eden ürünlerin, işlemlerin olumlu getiri sağlaması istisna denilebilecek kadar azdır. Bunun yanı sıra çok çabuk sonuç bekleme isteği ürünleri kullanım önerisinden sık uygulamaya veya kısa sürede birçok ürün denemeye yol açabilmektedir. Bir kremden fayda alınabilmesi için belirli süre kullanılması gerekmektedir. Belirli bir cilt bakım rutini oluşturulmalı ve buna bağlı kalınmalıdır. Hangi ürün tercih edilirse edilsin cilt temizliği ve güneş koruması ihmal edilmemelidir.

SİZ HİÇ DÜNYA PATENTLİ ÜRÜN KULLANDINIZ MI?

Sebi Pharma ürünleri içerdiği ödüllü, dünya patentli formülün yanı sıra ulaşılabilir, ekonomik fiyatlarıyla da dikkat çekmektedir.

İlaç endikeli, sonuç odaklı Sebi Pharma ürünleri ekonomik rakamlarla kullanıcıyla buluşmaktadır. Cilt bakımının herkes için ulaşılabilir olmasını hedefleyen Sebi Pharma’nın başarı ölçütü ekonomik kazanç değil kullanıcılarının ciltlerindeki olumlu değişimlerdir. Bu noktada örnek olarak şu düşünülmelidir; ağrı kesicilerin fiyatı oldukça düşüktür fakat bilinçli kullanıldığında fayda sağlayabilmektedir. Eczanelerde, ecza depolarında bulunan Sebi Pharma ürünleri cilt problemlerini gidermeye yardımcıdır. Leke, sivilce, akne, yaşlanma belirtilerini gidermeye katkıda bulunan ürünler cildi yıpratmamakta aksine bakım yapmaktadır.

Sebi Pharma ürünlerinin kullanıcılara sağladığı önemli bir avantaj da bir üründen birden fazla fayda sağlanmasıdır. Bu sayede birçok ürüne bütçe ayırmak zorunda kalınmamaktadır. Az sayıda ürün, kullanım konforu da sağlamaktadır. Ürünlerde paraben, alkol, silikon, parfüm ve hidrokinon bulunmaması da kullanıcıların lehine, oldukça önemli bir faktördür.

Tüm Sebi Pharma ürünlerini incelemek için tıklayın!

19.05.2022

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

E-bültenimize kayıt olarak yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olun
  • Merhaba, ben Sebi Pharma Kurucusu Şebnem Özen. Kendi cilt problemlerimi iyileştirmek için yaptığım bu buluşlu formülleri, sizlerle paylaşmaktan çok mutluyum. Siz de cildinizdeki kusurları örtmekten yorulduysanız ve kalıcı olarak tedavi etmek istiyorsanız bize katılın.

  • Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.