Hiçbir Sebi Pharma ürünü cıva içermez!

Ödüllü, dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” içeren Sebi Pharma ürünleri doğallığa çok önem veriyor. Sebi Pharma ürünleri; cıva, alkol, paraben, silikon ve parfüm içermemekte dört mevsim güvenle kullanılabilmektedir. Sebi Pharma ürünleri Ege ve Akdeniz Bölgesi üniversite hastanelerinde doktorlar tarafından reçete edilmekte ve eczanelerde bulunmaktadır. Cıva içeren bir ürünün eczanelerde ve ecza depolarında bulunması mümkün değildir.

Cilt bakım ürünlerinde cıva yer aldığına dair haberler birçok birey tarafından endişe ile karşılandı. Sebi Pharma ürünlerini tercih eden veya tercih edecek bireylerin bu konuda en ufak bir şüphe duymasına gerek yok. Sebi Pharma doğallığa, kaliteli içeriğe son derece önem vermektedir. Sebi Pharma ürünlerinde yer alan tüm ham maddeler titizlikle seçilmektedir. 9 yıllık yoğun ar-ge çalışması sonucunda oluşturulan ürünler hemen herkes tarafından güvenle kullanılabilir. Sebi Pharma ürünlerinde cıva bulunmadığı gibi paraben, alkol, silikon, parfüm de yer almamaktadır. Sebi Pharma ürünlerinin Sağlık Bakanlığı bildirimi yapılmıştır.

Sebi Pharma ürünleri Ege ve Akdeniz Bölgesi üniversite hastanelerinde doktorlar tarafından reçete edilmekte ve eczanelerde bulunmaktadır. Sebi Pharma ürünlerinin başarısının temelini Sebi Pharma Yönetim Kurulu Başkanı ve Türk Mucit Şebnem Özen’in ödüllü, dünya patentli buluşu “Hücre Yenileyici Bileşen” oluşturmaktadır.

Sebi Pharma başarılarına sürekli olarak yenilerini eklemeyi sürdürmektedir. İstanbul Uluslararası Buluş Fuarına Türk Patent Enstitüsü’nün onur konuğu olarak davet edilen Türk Mucit Şebnem Özen bronz madalya kazanmıştı. Bosna Hersek Kadın Buluşçular Derneği NOVA da Türk Mucit Özen’i “En İyi Kadın Buluşçu” ödülüne layık görmüştü. Sayın Özen 16-19 Haziran tarihlerinde Güney Kore’nin başkenti Seul’de düzenlenen Kore Uluslararası Kadın Buluşçular Fuarına davet edilmiş ve bronz madalya ile ödüllendirilmişti. Endonezya Buluş ve İnovasyon Tanıtım Derneği INNOPA da Türk Mucit Özen’e ödül vermişti.

Sebi Pharma ürünleri; cıva, paraben, alkol, silikon ve parfüm içermemesinin yanı sıra çok fonksiyonlu olması ile de dikkat çekmektedir. Sebi Pharma ürünleri aynı anda birçok problemi gidermeye katkıda bulunmaktadır. Bu sayede kullanıcıları ayrı ayrı ürün kullanma zahmetinden ve masrafından kurtarmaktadır. Sebi Pharma ürünlerinin hiçbiri cildi yormamakta ve yıpratmamaktadır. Aksine tüm ürünler sağladıkları faydanın yanı sıra cilde bakım yapmakta ve cildi çevresel faktörlere karşı güçlendirmektedir.

16.12.2021

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

E-bültenimize kayıt olarak yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olun
  • Merhaba, ben Sebi Pharma Kurucusu Şebnem Özen. Kendi cilt problemlerimi iyileştirmek için yaptığım bu buluşlu formülleri, sizlerle paylaşmaktan çok mutluyum. Siz de cildinizdeki kusurları örtmekten yorulduysanız ve kalıcı olarak tedavi etmek istiyorsanız bize katılın.

  • Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.