İnternetten alışveriş güvenli mi?

E-ticaret internetin hayatımıza getirdiği kolaylıklardan biri. Birkaç tıkla istenilen ürünü elde etmek hem zamandan tasarruf hem de büyük kolaylık. Kapıda ödeme seçeneği ile hiçbir kredi kartı bilgisine ihtiyaç duyulmadan alışveriş yapılabilmektedir. Belirli unsurlara dikkat ederek internet üzerinden  güvenle alışveriş yapmak mümkün.

E-ticaret sitesine sahip olmanın kolay olması maalesef kötü niyetli kişileri de bu alana çekebilmektedir. Bunun sonucunda maalesef e-ticarete duyulan güven sarsılabilmektedir. Oysa alışveriş internette de gerçek hayatta da gerçekleşse kullanıcının memnun olmama olasılığı vardır.

İnternetten alışveriş yapmak ve gerçek mağazalardan alışveriş yapmak aslında o kadar farklı değildir. Her ikisinde de alışverişten memnun ayrılabilmek için doğru mağazanın tercih edilmesi gerekmektedir.

NELERE DİKKAT EDİLMELİ?

Alışveriş yapılacak mağazanın iletişim bölümü mutlaka incelenmelidir. Firmanın adresi, iletişim bilgileri gibi detaylara sahip olup olmadığına bakılmalıdır. Bu oldukça basit ve temel bir önlem olsa da faydalıdır. Firmanın sadece internet üzerinden satış yapmıyor olması da artıdır.
 

Telefon güven sağlayıcı bir diğer unsurdur. Telefon ile hem ürünler hem de firma hakkında sağlıklı fikir edinmek mümkündür.

Ödeme seçeneklerinin arasında kapıda ödeme seçeneği varsa bu son derece olumludur. Kredi kartı bilgilerini paylaşmadan kolaylıkla alışveriş yapılabilmektedir. Bunun yanı sıra havale yöntemi de tercih edilebilir.

Satın alınacak ürün hakkında ürün sayfasında yazılan açıklamalar dikkatle okunmalıdır. Firmanın ve ürünlerinin başarısı mutlaka teyit edilmelidir. Firmanın referans olarak sunduğu belgeler, ödüller incelenmelidir.

SEBİ PHARMA’YA GÜVENİN!

Sebi Pharma ürünleri Sebi Pharma’nın resmi internet sitesi http://www.sebipharma.com adresi dışında eczanelerde yer almaktadır.

Ödüllü, dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” içeren Sebi Pharma ürünleri vaadini tutmaktadır. Sebi Pharma Yönetim Kurulu Başkanı ve Türk Mucit Şebnem Özen TRT Ana Haber Bülteni’nde “mucit” olarak yer almıştır. Türk Mucit Özen; Güney Kore’de düzenlenecek Kore Uluslararası Kadın Buluşçular Fuarı’nda Türkiye’yi temsil edecek.

Sebi Pharma’ya ulaşmak, ürünler hakkında kapsamlı bilgi almak her zaman çok kolaydır. 0 232 404 00 45 veya 0 551 208 38 86 nolu telefonlardan, Facebook, web sitesi üzerinde yer alan canlı destek hattından ve WhatsApp’ten iletişime geçilebilmektedir. Tüm sorular memnuniyetle yanıtlanmaktadır.

31.03.2022

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

E-bültenimize kayıt olarak yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olun
  • Merhaba, ben Sebi Pharma Kurucusu Şebnem Özen. Kendi cilt problemlerimi iyileştirmek için yaptığım bu buluşlu formülleri, sizlerle paylaşmaktan çok mutluyum. Siz de cildinizdeki kusurları örtmekten yorulduysanız ve kalıcı olarak tedavi etmek istiyorsanız bize katılın.

  • Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.