İstediğiniz cilt bakımı için onlarca ürüne gerek yok!

Hemen herkes cildinin bakımlı görünmesini istemektedir. Çevresel koşullar, yaşın ilerlemesi gibi birçok unsur cilde zarar verebilmektedir. Cildi korumak ve cildin istenildiği gibi görünmesini sağlamak için birçok ürüne ihtiyaç yok! Sebi Pharma ürünleri ezber bozan çok fonksiyonlu ürünleriyle sizi masraftan ve fazla efor harcamaktan kurtarıyor!

Ödüllü, dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” içeren Sebi Pharma ürünleri az ürünle çok başarı sağlıyor! Bunun sonucunda da büyük bir kullanıcı memnuniyeti sağlanıyor. Özellikle yaz mevsiminde kullanıcıların yoğun ilgisi ile karşılaşan Sebi İxir Leke Kremi buna oldukça iyi bir örnek. Krem cildi soymadığı ve yıpratmadığı için “yazın leke kremi kullanılmaz” tabusunu yıkmaktadır. Bu Sebi Pharma’nın “ezber bozma” üslubunun da bir göstergesidir. Sebi İxir Leke Kremi lekeleri gidermeye katkıda bulunurken güneş koruması da sağlamaktadır. Böylelikle kullanıcılarına bir değil iki fayda sunmaktadır. Bunun yanı sıra ürün yoğun nem sağlamaktadır. Cilt kuruluğu şikayeti çeken bireyler için de bu özellik büyük önem taşımaktadır. Sebi İxir Akne Kremi’nde de bunu gözlemlemek mümkündür. Krem sadece sivilce, akne sorunu ile mücadele etmekle kalmamakta, gözenek, rahatsız edici yağlılık problemlerini çözmeye de katkıda bulunmaktadır. Böylelikle yağlı ciltlerde meydana gelen birçok sorun için tek ürün kullanılabilmektedir. Sebi İxir Acil Bakım kremi yoğun nem sağlamakta cilt kuruluğu şikayetini gidermeye faydada bulunmaktadır. Ezber bozan formüle sahip ürün tüm aile bireyleri için uygundur. Sebi İxir Acil Bakım Kremi ilk sürüldüğü andan itibaren cilde yoğun bakım yapmaktadır. Sebi Su da bir tonikten çok daha fazlasıdır. Sebi Su ödüllü, dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” içermektedir. Temizleme suyu cildi kir yağ ve terden başarılı şekilde arındırdığı gibi tüm Sebi Pharma ürünlerinin etkisini arttırmaktadır. Herhangi Sebi Pharma ürünü kullanmadan önce cildi Sebi Su ile temizlemek üründen alınacak verimi en üst düzeye çıkaracaktır. Sebi Ala ve Sebi Simyacı Sebi Pharma felsefesinin en net örnekleridir. Her iki ürün de göz çevresi, yüz, boyun dahil tüm cilde uygulanabilmekte kırışıklık, sarkma gibi yaşlanma belirtilerinin yanı sıra lekeleri gidermeye de katkıda bulunmaktadır. Ürünler anti aging bakımın yanı sıra içerdikleri silisyum kaplı değerli minerallerle aydınlık bir görünüm oluşturmaktadır. Sebi Simyacı Anti Aging Krem ödüllü, dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen”i en yoğun miktarda içerme özelliğine de sahiptir. Sebi Simyacı 50 ml’lik yeni ambalajında çok daha uzun süre “tek üründe tüm bakım” sağlıyor.

18.12.2021

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

E-bültenimize kayıt olarak yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olun
  • Merhaba, ben Sebi Pharma Kurucusu Şebnem Özen. Kendi cilt problemlerimi iyileştirmek için yaptığım bu buluşlu formülleri, sizlerle paylaşmaktan çok mutluyum. Siz de cildinizdeki kusurları örtmekten yorulduysanız ve kalıcı olarak tedavi etmek istiyorsanız bize katılın.

  • Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.