Kışın Güneş Kremi Kullanılmalı Mı?

Ayrıca, güneşten korunmak için diğer yollar da mevcuttur. Örneğin, güneş ışığının yoğun olduğu saatlerde (özellikle 10:00-16:00 arası) evde kalmak, geniş bir şapka ve güneş gözlüğü giymek, cildi kapatan giysiler giymek gibi önlemler alabilirsiniz. Ancak bunlar yalnızca ekstra bir koruma sağlamak içindir, asıl koruma için hala güneş kremi kullanmanız gerekir.

Güneş kremi seçerken, cildinizin ihtiyacına uygun bir ürün seçmelisiniz. Örneğin, yağlı cildi olanlar için yağsız bir güneş kremi, hassas cildi olanlar için ise hipoalerjik bir güneş kremi kullanmalısınız. Ayrıca, cildinize uygun bir SPF (Sun Protection Factor - Güneş Koruma Faktörü) seçmelisiniz.

Son olarak, güneş kremi sadece yaz aylarında değil, tüm yıl boyunca kullanmalısınız. Çünkü güneş ışığı, kış aylarında bile cildimize zararlı olabilir. Bu nedenle, tüm yıl boyunca cildinizi koruyan bir güneş kremi kullanmayı unutmayın.

Sebi Pharma Der Ki;

Doğal, Uluslararası Patentli ve Ege Üniversitesi Klinik Onaylı olan Sebi İxir 50 SPF Güneş Korumalı Leke Kremi ile 4 mevsim cildinizi hem güneşin zararlı ışınlarından koruyup hem de leke tedavisi gerçekleştirmeniz mümkün.

Güneş Kremi Sipariş Vermek İçin Tıklayın.

Sebi Pharma ile Sağlıklı Kalın!

21.01.2023

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

E-bültenimize kayıt olarak yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olun
  • Merhaba, ben Sebi Pharma Kurucusu Şebnem Özen. Kendi cilt problemlerimi iyileştirmek için yaptığım bu buluşlu formülleri, sizlerle paylaşmaktan çok mutluyum. Siz de cildinizdeki kusurları örtmekten yorulduysanız ve kalıcı olarak tedavi etmek istiyorsanız bize katılın.

  • Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.