Koltuk altı kararması

Koltuk altı kararması birçok bireyin şikayetçi olduğu problemler arasında yer almaktadır. Bu durum özellikle görünüm açısından bireyi rahatsız etmektedir. Koltuk altı kararmasının birçok nedenden kaynaklanabilir. Tüyleri gidermek için tercih edilen yöntem, deodorantlar koltuk altı kararması oluşmasına neden olabilmektedir.

Koltuk Altı Kararmaları için krem

Güneşin zararlı ışınları ciltteki lekelenmelerin ve cilt tonu eşitsizliklerin sebebi olarak görülür. Buna ek olarak leke oluşumuna neden olan tek faktör güneşin zararlı ışınları değildir. Hormonal değişimler de leke oluşumuna sebebiyet verebilmektedir.

Ölü hücreler tüm ciltte olduğu gibi koltuk altında da birikmektedir. Bu da koltuk altı kararmasına neden olabilmektedir.

Kıyafet seçimi de koltuk altı kararması meydana gelmesini önlemek için önemlidir. Bol kıyafetler giymek hava dolaşımını sağlayacak ve cildin irrite olmasını önleyecektir.

Fazla kilolar ve kilo alımı kararma ihtimalini arttıracaktır. Bunun sonucunda renk tonu eşitsizlikleri, kararmalar oluşabilmektedir.

Beslenme planı da sağlık ve cildin görünümünü etkilemektedir. Sağlıklı bir beslenme alışkanlığı benimsemek de istenilen görünümün oluşmasına katkıda bulunmaktadır.

Sebi Pharma Der Ki;

Ödüllü, dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” içeren Sebi İxir Leke Kremi pH nötr özelliği ile tüm cilde uygulanabilmekte; koltuk altı, özel bölge kararmalarını da gidermektedir. Leke giderici krem; güneş, doğum, yaşlılık lekelerinin  silinmesine de faydada bulunmaktadır.

Sebi Pharma ile Sağlıklı Kalın!


 

05.10.2021

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

E-bültenimize kayıt olarak yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olun
  • Merhaba, ben Sebi Pharma Kurucusu Şebnem Özen. Kendi cilt problemlerimi iyileştirmek için yaptığım bu buluşlu formülleri, sizlerle paylaşmaktan çok mutluyum. Siz de cildinizdeki kusurları örtmekten yorulduysanız ve kalıcı olarak tedavi etmek istiyorsanız bize katılın.

  • Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.