Kremlerin içerikleri ne derece etki ediyor?

Paraben, vazelin veya parafinle kurulu ürünlerin hiçbiri etken maddeyi cilde aktaramamaktadır. Bu maddeler çoğunlukla ticari kaygılarla ürünlere eklenmektedir. Sebi Pharma ürünlerinde ise kesinlikle paraben, vazelin, parafin, alkol, silikon, parfüm bulunmamaktadır. Akademik çalışma biçimini benimseyen Sebi Pharma; her zaman en iyi ham maddelere yer vermektedir. Bunun yanı sıra tüm Sebi Pharma ürünleri ödüllü, dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” içermektedir. Bu benzersiz formül yalnızca Sebi Pharma ürünlerinde yer almaktadır.

Birçok kullanıcı Sebi Pharma ürünlerinden memnun kalmakta ve ürünleri çevrelerine de önermektedir.  Bunun en önemli nedenleri arasında ürünlerin içeriği ve doğallık yer almaktadır.  Hassas ciltlerde dahi kullanılabilen; paraben, alkol, silikon, vazelin içermeyen ürünler yoğun şekilde cilde bakım yapmaktadır.

Cilt bakım ürünleri alanında sıkça yaşanan bir problem de ürünlerin geçici fayda sağlamasıdır. Özellikle nemlendirici kremlerde bu durum çok sık yaşanmaktadır. Öncelikle cildin nemlendirildiği düşünülür fakat daha sonra, uzun vadede kuruluk şikâyeti yaşanabilmektedir.  Bu nedenle doğal ürünler tercih edilmesi önem taşımaktadır. Özellikle kış mevsiminde bu durumun önemi daha da artmaktadır. Sebi Pharma’daki ürünler kalıcı ve uzun vadeli başarı sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir. Bu sayede kullanıcılar sık sık yeni ürünler satın almaya ihtiyaç duymamaktadır. Bunu deneyimleyen kullanıcılar tekrar herhangi ürün kullanmaya gereksinim duymasalar bile çevrelerine Sebi Pharma ürünlerini önerebilmektedir.

Sebi Pharma ürünleri doğallığa büyük önem vermektedir. Susam yağı, Omega 3 yağ asitleri içeren ürünler cilde yoğun şekilde bakım yapmaktadır. Gücünü doğadan alan kremler cildi yormamakta ve yıpratmamaktadır. Ürünlerin doğal olması kullanıcılar için de haklı bir güven sağlamaktadır. 9 yıllık ar-ge çalışması sonucunda ortaya çıkarılan ürünler yoğun bir birikim ve çalışmanın sonucudur. Sebi Pharma ürünleri doğallığın yanı sıra vaadini tutma özelliğine de sahiptir. Bu sayede kullanıcılar hangi amaç için ürün seçerlerse seçsinler yüksek memnuniyet sağlanmaktadır. Birçok kullanıcı memnuniyetlerini belirtirken A şikayeti için ürünü aldım fakat B’ye de iyi geldi diye belirtmektedir. Bu da Sebi Pharma ürünlerinin yalnızca vaadini tuttuğunu değil vaadinden fazlasını yerine getirdiğini göstermektedir.

04.11.2021

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

E-bültenimize kayıt olarak yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olun
  • Merhaba, ben Sebi Pharma Kurucusu Şebnem Özen. Kendi cilt problemlerimi iyileştirmek için yaptığım bu buluşlu formülleri, sizlerle paylaşmaktan çok mutluyum. Siz de cildinizdeki kusurları örtmekten yorulduysanız ve kalıcı olarak tedavi etmek istiyorsanız bize katılın.

  • Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.