Kullandığınız ürünlerden daha fazla verim alın!

Hemen herkes cildi için en uygun ürünü seçmek istemektedir. Detaylıca yapılan araştırmaların sonucunda gerçekten iyi ürünler bulunabilmektedir. İyi ürün seçmek kadar tercih edilen üründen daha fazla verim almak da önemlidir. Bunun için cilt temizliğine dikkat etmek oldukça iyi bir yöntemdir. Cilt yüzeyinde biriken kir ve makyaj kalıntıları kullanılan ürünün deriye nüfuz etmesini güçleştirebilmektedir.

Cildin genç ve güzel görünmesi için önemli koşullardan biri de cildin temiz olmasıdır.  Cilt yüzeyinin temiz olmaması hem görünümü hem de cilt bakımını olumsuz etkileyebilmektedir. Cilt bakım ürünlerinin başarısını belirleyen faktörlerden biri de ürünün cilde ne derece nüfuz edebildiğidir. Bu ürünün formülü ve yapısıyla ilgilidir. Buna ek olarak cilt yüzeyinin temiz olmadığında üründen tam anlamı ile fayda alınamayacaktır. Ciltteki kirlilik bir bariyer işlevi görerek  ürün ve cilt arasında engelleyici işlev görmektedir.

Cildin temiz olmaması, gözeneklerin tıkanması birçok cilt sorununa da davetiye çıkaracaktır. Böylelikle birey aynı anda farklı sorunlarla uğraşmak ve çok sayıda ürün kullanmak durumunda kalabilmektedir. Çok sayıda ürün kullanmak ise uyumsuzluk riskini beraberinde getirecektir.

Gözeneklerin tıkanması akne ve sivilce oluşumunu da tetikleyebilmektedir. Ciltte sivilce çıktığında akne ve sivilce karşıtı bakım için de ayrı bir çaba harcamak gerecektir. Cilt temizliğine dikkat etmek cildin mevcut durumunun korunmasına yardım edeceği en azından yeni problemleri engelleyeceği için de faydalı olacaktır. Sıkça şikayet edilen gözenek açıklığı şikayetini gidermeye katkıda bulunmak için de cilt temizliğine faydada bulunmak avantaj sağlayacaktır.

Sebi Pharma Der Ki;

Ödüllü, dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” içeren Sebi Su cildi başarılı şekilde temizlemenin yanı sıra tüm Sebi Simyacı ürünlerinden alınacak verimi de en üst düzeye çıkarmaktadır.

Sebi Su’yu hemen incelemek için tıklayın!

Sebi Pharma ile Sağlıklı Kalın!

17.06.2021

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

E-bültenimize kayıt olarak yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olun
  • Merhaba, ben Sebi Pharma Kurucusu Şebnem Özen. Kendi cilt problemlerimi iyileştirmek için yaptığım bu buluşlu formülleri, sizlerle paylaşmaktan çok mutluyum. Siz de cildinizdeki kusurları örtmekten yorulduysanız ve kalıcı olarak tedavi etmek istiyorsanız bize katılın.

  • Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.