Neden nemlendirici ve anti aging bakım bir arada olmalı?

Yaşın ilerlemesi ile birlikte anti aging bakıma verilen önem de artmaktadır. Anti aging bakımda başarı sağlayabilmek birçok kritere bağlıdır. Örneğin cilt bakımına dikkat edildiğinde erken yaşlanma belirtilerinin oluşma ihtimali azalacaktır. Nemlendirici bakım da anti aging’in ayrılmaz bir parçası olarak dikkat çekmektedir.

Nasıl ki su tüketilmediği zaman başta susuzluk olmak üzere çeşitli problemler yaşanıyorsa bu durum cilt için de geçerlidir. Cilt kuruduğunda da birçok sorun ortaya çıkabilecektir. Cildin nemlendirilmesine dikkat etmek faydasını hem kısa vadede hem de uzun yıllar içinde gösterecektir.

Kısa dönemde; nemlendirici krem kullanımı sağlıklı bir görünüm oluşturacaktır. Nemlendirici ürünler ciltteki su kaybını önlemeye yardım ederler ve rüzgarın, sıcağın cilde zarar vermesini önlerler. Bu da daha yumuşak, pürüzsüz ve bakımlı bir görünüm oluşturur.

Nemlendirici kullanımına dikkat edilmesinin uzun vade de birçok faydası bulunmaktadır. Cilt kendini daha kolay onarır, bu da anti aging bakım açısından önem taşımaktadır. Düzenli olarak nemlendirici kullanan bireyler kırışıklık ve sarkma gibi şikayetleri daha da az yaşamaktadır.

Nemlendirici bakımın yanı sıra birçok faktör de anti aging bakımı etkilemektedir. Yaşa, cilt tipine ve beklentilere uygun bir anti aging ürün seçimi yaşlanma belirtilerini önlemeye yardım edecektir. Elbette sarkmalar, kırışıklar iyice derinleştikten sonra da anti aging kremlerden fayda alınabilir fakat daha fazla verim alabilmek için geç kalmamaya dikkat edilmelidir. Bu şekilde çok daha iyi sonuçlar alabilmek mümkün olacaktır.

Özellikle anti aging ürünlerden fayda alabilmek için kremin deriye nüfuz edebilmesi son derece önemlidir. Bunu sağlamak için cildin temiz olduğundan emin olunmalıdır. Cilt kir, ter, yağ ve makyajdan arındırıldıktan sonra ürün uygulanmalıdır. Bu durum diğer cilt bakım ürünleri için de geçerlidir.

Bunların yanı sıra beslenmeye, genel sağlığa ve güneş koruyucu kullanımına dikkat etmek de faydada bulunacaktır.

Sebi Pharma Der Ki;

Sebi Simyacı’yla Sebi İxir Acil Bakım Kremini seçerek nemlendirici ve anti aging bakımı aynı anda yapabilirsiniz.

Sebi İxir Acil Bakım Kremi ilk kullanımdan itibaren cildinizi nemlendirecek ve bakım yapacaktır. Sebi Simyacı ise benzersiz formülüyle tüm anti aging bakımı gerçekleştirecektir.

Sebi Pharma ile Sağlıklı Kalın!

30.09.2021

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

E-bültenimize kayıt olarak yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olun
  • Merhaba, ben Sebi Pharma Kurucusu Şebnem Özen. Kendi cilt problemlerimi iyileştirmek için yaptığım bu buluşlu formülleri, sizlerle paylaşmaktan çok mutluyum. Siz de cildinizdeki kusurları örtmekten yorulduysanız ve kalıcı olarak tedavi etmek istiyorsanız bize katılın.

  • Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.