Neden tek üründe tüm bakım?

Cilt bakım alanında aynı anda birçok fayda sağlayan ürünler sıkça tercih edilmektedir. Bu formattaki ürünler hem kullanım konforu sağlamakta hem de ekonomik çözümler sunmaktadır. Sağlanan başka bir artı da ciltte hiçbir bölgenin ihmal edilmemesidir.

“Tek üründe tüm bakım” yapan Sebi Simyacı Anti Aging Krem yüz, göz, boyun çevresi dahil kullanılmaktadır. Bu sayede her problem için ayrı ayrı krem kullanmaya gerek kalmamaktadır. Dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” içeren ve değerli anti aging maddeler bulunduran ürün sarkmaları, kırışıklıkları ve lekeleri gidermeye yardımcıdır. Cildi toparlamakta, beslemekte ve güçlendirmektedir. Sebi Simyacı 9 yıllık ar-ge çalışmasıyla içerdiği yüksek miktardaki dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” ile ciltlerde istenilen sonucun alınmasına katkıda bulunmaktadır. Tek bir Sebi Simyacı yüz kremi, göz kremi, anti-aging serum ihtiyacını ortadan kaldırmaktadır. Bu da hem kullanım konforu, hem de ekonomi sağlamaktadır. Birçok şikayet için tek bir krem kullanmak taşıma kolaylığı da sağlamaktadır. Kullanıcılarının geri bildirimlerine oldukça önem veren Sebi Pharma Sebi Simyacı’nın miktarının arttırılması isteğine de olumlu yanıt verdi! Sebi Simyacı artık 50 ml. Ürün çok daha fazla uzun kullanım olanağı sunuyor. Bu da daha uzun süre anti aging bakım ve cildin çevresel zararlardan korunacağı anlamına gelmektedir.

Anti aging bakım alanında sıkça ihmal edilen bir unsur da cildin tüm bölgelerine gereken özeni göstermemektedir. Örneğin alnındaki kırışıklıklara odaklanan birey sadece bunun için çözüm aramaktadır. Göz çevresinde, boyunda var olan ya da oluşabilecek sorunları düşünmemektedir. Bölgesel çözümler ise çoğu zaman istenilen verimi sağlayamamaktadır. Kullanılan ürün çok iyi olsa ve lokal sorunu giderse dahi başka bir yerde ortaya çıkacak yaşlanma belirtisi kişinin genel anlamda yorgun ve yaşlı görünmesine neden olacaktır. Birey cildin her yerine gereken bakımı uygulamalıdır. Zaman zaman kişilerin yaşadığı yoğun tempo da birçok şikayet için ayrı ayrı ürün araştırmaya satın almaya engel olmaktadır. Aynı anda birçok etki sağlayan kremler bu bakımdan da avantaj sağlamaktadır. Sadece bir ürün incelenecek ve kullanılacaktır. Farklı ürünler kullanmanın çeşitli riskleri de bulunabilmektedir. Tek başına faydalı olan ürünler birbirleriyle etkileşim sağladıklarında cilde zarar verebilmektedir. Çoklu etki sağlayan kremlerde bu risk de ortadan kalmaktadır. Teknolojik olanakların gelişmesi cilt bakımı alanına da yansıdı. Bireyler artık doğal olarak tek üründe birden fazla yarar almak istiyorlar. Değerli ham maddeler içeren titizlikle hazırlanan ürünlerle bu istekler mümkün.

13.08.2022

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

E-bültenimize kayıt olarak yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olun
  • Merhaba, ben Sebi Pharma Kurucusu Şebnem Özen. Kendi cilt problemlerimi iyileştirmek için yaptığım bu buluşlu formülleri, sizlerle paylaşmaktan çok mutluyum. Siz de cildinizdeki kusurları örtmekten yorulduysanız ve kalıcı olarak tedavi etmek istiyorsanız bize katılın.

  • Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.