Ödüllü dünya patentli buluş Sebi Pharma ürünlerinde!

Tüm Sebi Pharma ürünleri ödüllü, dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” içermektedir. Benzersiz formüle sahip kremler sivilce, akne, siyah nokta, yaşlanma belirtilerini gidermeye yardımcıdır. Cildi yormayan, aksine bakım yapan kremler birçok şikâyeti gidermeye katkıda bulunmaktadır. Bunun yanı sıra en kaliteli içerikler de ürünlerde yer almaktadır.

Sebi İxir Leke Kremi ödüllü, dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” içermekte cilde bakım yapmaktadır. Vaadini tutan ürün 50 faktör güneş koruması sağlamaktadır. Sebi Pharma’nın leke gidermeye katkıda bulunan ürünü, güneş doğum yaşlılık lekelerini kararmaları gidermeye yardımcıdır.

Sebi İxir Akne Kremi sivilce, akne, siyah nokta, gözenek, yağlılık şikâyetleri için kullanılmakta ve cilde bakım yapmaktadır. Cildi besleyen ürün pürüzsüz ve bakımlı bir görünüm sağlamaktadır.

Sebi İxir Acil Bakım Kremi ödüllü, dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” içermekte ilk kullanımdan itibaren cilde bakım yapmaktadır. Yoğun nem sağlayan ürün ciltteki problemleri gidermeye katkıda bulunmaktadır.

Sebi Ala Anti Aging Krem sarkma, kırışıklık, leke şikâyetlerini gidermeye katkıda bulunmaktadır. Cildi beyazlatan ürün silisyum kaplı değerli mineraller içermektedir. Sebi Ala göz altı ve göz çevresindeki problemleri de gidermeye yardımcıdır.

Hücre Yenileyici Temizleme Suyu Sebi Su cildi kir, yağ, ter ve makyajdan başarılı şekilde arındırmaktadır. Ferahlatıcı sprey olarak da kullanılan Sebi Su tüm Sebi Pharma ürünlerinden alınacak verimi en üst düzeye çıkarmaktadır.

Sebi Simyacı Anti Aging Krem tüm ürünler arasında en yüksek miktarda ödüllü, dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” içerme özelliğine sahiptir. İlk kullanımda aydınlık bir görünüm sağlayan krem cilde bakım yapmakta ve cildi nemlendirmektedir. Sebi Simyacı sarkma, kırışıklık, leke, renk tonu eşitsizliği gibi birçok şikayeti gidermeye yardımcıdır. Silisyum kaplı değerli mineraller içeren Sebi Simyacı 50 ml’lik miktarıyla uzun kullanım sağlamaktadır.  Ürün, göz çevresi, yüz, boyun ve dekolte bölgesinde kullanılmaktadır.

Sebi Pharma cilde bakım yapan ödüllü dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” içeren ürünleri ile birçok şikayeti gidermeye katkıda bulunmaktadır. Sebi Pharma ürünlerine çok kısa süre sonra saç bakım ürünü de eklenecek. Sebi Pharma ödüllerine, patentlerine, ürünlerine ve kullanıcılarının olumu yorumlarına yenilerini ekleyerek başarılarını sürdürmektedir.

19.12.2021

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

E-bültenimize kayıt olarak yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olun
  • Merhaba, ben Sebi Pharma Kurucusu Şebnem Özen. Kendi cilt problemlerimi iyileştirmek için yaptığım bu buluşlu formülleri, sizlerle paylaşmaktan çok mutluyum. Siz de cildinizdeki kusurları örtmekten yorulduysanız ve kalıcı olarak tedavi etmek istiyorsanız bize katılın.

  • Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.