Omega 3 yağ asitleri cildinize bakım yapıyor!

Sebi Pharma ürünleri ödüllü, dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” ile birlikte Omega-3 yağ asitleri de içermektedir. Cilde bakım yapan ve besleyen içerik derinin nem kaybetmesini önlemeye de yardımcıdır. Özellikle soğuk ve kuru havaya karşı cildin korunmasında nemlendirici bakım önem taşımaktadır.

Omega 3 yağ asitleri besinler ile alınabileceği gibi bölgesel olarak da uygulanabilmektedir. Her iki seçeneğin de katkısı oldukça fazladır. Omega 3 cilde uygulandığında nemlendirici bakım da yapacaktır. Yağ asitleri cildin su kaybetmesini, kurumasını önlemeye de yardımcıdır. Omega-3 yağ asitleri Sebi Simyacı ürünlerinin zengin içeriğinde yer almaktadır.

Omega 3 yağ asitleri genel sağlığa katkıda bulunmaktadır. Omega 3 yağ asitleri balıklarda yüksek miktarda bulunmaktadır. Bunun yanı sıra ceviz, keten tohumu gibi bitkisel kaynaklarda da Omega 3 yağ asitleri bulunmaktadır. Omega-3 yağ asitleri kişinin psikolojik durumuna, beyin fonksiyonlarına ve bağışıklık sistemine katkıda bulunmaktadır. Yağ asitleri bilişsel fonksiyonlar açısından da önem taşımakta; Parkinson, demans, Alzheimer, anksiyete ve depresyon gibi sorunların oluşma olasılığını azaltmaya yardımcı olmaktadır.

Omega 3 yağ asitlerinin cilt bakımına katkısı da büyüktür. Yağ asitleri doğası itibari ile cildi güneşin zararlı UV ışınlarından korumaktadır. Bunun sonucunda leke, renk tonu eşitsizliği oluşumunu önlenmesine de katkıda bulunulmaktadır. Omega-3 yağ asitleri cildin daha bakımlı, aydınlık, lekesiz görünmesine, yumuşamasına katkıda bulunmaktadır.

Kirlilik, stres, zararlı ve düzensiz beslenme alışkanlıkları enflamasyonu tetiklemektedir. Ciltteki kollajen de zarar görür. Mimiklerden sonra cildin eski haline dönmesi güçleşir. Daha sonra ise göz, dudak ve alında kırışıklıklar meydana gelir. Enflamasyonla mücadele eden besinler tüketmek cildin yapısına katkıda bulunacak ve kırışıklıkların görünümünü azaltacaktır.

Sebi Pharma Der Ki;

Omega-3 cildin bariyer tabakasına da katkıda bulunmaktadır. Normal koşullarda bariyer tabakası cildin nemini tutmaktadır. Bu tabaka zarar gördüğünde ise cildin nemi azalmaktadır. Bunun sonucunda deri kurumakta ve pürüzlü bir hal almaktadır. Omega-3 cildin bariyer tabakasını güçlendirmeye yardımcıdır.

Sebi Pharma ile Sağlıklı Kalın!

28.09.2021

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

E-bültenimize kayıt olarak yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olun
  • Merhaba, ben Sebi Pharma Kurucusu Şebnem Özen. Kendi cilt problemlerimi iyileştirmek için yaptığım bu buluşlu formülleri, sizlerle paylaşmaktan çok mutluyum. Siz de cildinizdeki kusurları örtmekten yorulduysanız ve kalıcı olarak tedavi etmek istiyorsanız bize katılın.

  • Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.