Saç Güçlendirici Aktifler

Çevresel koşullar, genetik faktörler, yaşın ilerlemesi saçlarda çeşitli problemler meydana getirebilmektedir. En sık karşılaşılan sorunlar arasında saç dökülmesi, kırılmalar ve cansız görünüm yer almaktadır. Saç bakım ürünleri ile hem saçlara bakım yapmak hem de saçların görünümüne katkıda bulunmak mümkündür. Arginine ve niacinamide saç bakım ürünlerinde kullanılan içerikler arasında yer almaktadır.

ARGİNİNE VE SAÇ BAKIMI

Arginine azlığı birçok saç problemine neden olabilmektedir. Saç dökülmei, kırılmalar bu belirtiler arasında yer almaktadır. Arginine saç büyümesini ve gelişimini desteklediği gibi saç derisine de bakım yapar. Sıcak ve soğuk hava, güneşin zararlı ışınları gibi birçok unsur saçların incelmesine neden olmaktadır. Bu da saçların dökülmesine veya saçların cansız görünmesine sebebiyet vermektedir. Arginine saçların incelmesine neden olan değişkenlerle de mücadele etmektedir. İçerik saç köklerine de bakım yaptığı gibi saçlara parlaklık da kazandırmaktadır.

NİACİNAMİDE (B3 VİTAMİNİ)

Niacinamide saçların bakımlı, canlı bir görünüme sahip olmasına katkıda bulunur. İçerik bununla birlikte saç köklerini de besler. B vitaminleri saç ve cilt bakımına önemli katkılarda bulunmaktadır. B3 vitamini eksikliğinde saçlarda ve ciltte birçok sorun meydana gelecektir. Birçok bireyin sıkça şikayet ettiği sorunlardan biri de kepektir.  Saç derisine bakım yapan B3 vitamini nem kaybını önlemeye katkıda bulunur. Böylelikle kuruluk ve kepek oluşumunu önlemeye yardım eder.  Sonuç olarak saçlar daha güçlü, genç görünüme sahip hale gelir.

SAÇLARINIZ İÇİN İÇERİK ÖNEMLİ

Hemen her alanda olduğu gibi saç bakımında da etiket okuma alışkanlığı son derece önemli! Ürünün ambalajı dikkat çekici olsa da ürünün memnuniyet sağlayıp sağlayamaması içeriği ile ilgilidir. Ürünlerin zengin ve kaliteli içeriklerle hazırlanmış olması son derece önemlidir. Sebi Simyacı ürünlerinin başarısının temellerinden biri de zengin içeriktir. Tüm Sebi Simyacı ürünlerinde Türk Mucit Şebnem Özen’in ödüllü dünya patentli buluşu “Hücre Yenileyici Bileşen” ve zengin içerikler yer almaktadır.

Sebi Pharma Der Ki;

Sebi İxir Saç Bakım Serumu ödüllü, dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” içeriyor. Saçlara, saç derisine ve saç köklerine yoğun bakım yapan ürün saç köklerini de beslemektedir.

Sebi Ixir Saç Bakım Serumumuza ulaşmak için tıklayınız.

Sebi Pharma ile Sağlıklı Kalın!

03.06.2021

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

E-bültenimize kayıt olarak yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olun
  • Merhaba, ben Sebi Pharma Kurucusu Şebnem Özen. Kendi cilt problemlerimi iyileştirmek için yaptığım bu buluşlu formülleri, sizlerle paylaşmaktan çok mutluyum. Siz de cildinizdeki kusurları örtmekten yorulduysanız ve kalıcı olarak tedavi etmek istiyorsanız bize katılın.

  • Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.