Saçınız sizi yaşlı mı gösteriyor?

Saçın görünümü kişinin imajı üzerinde oldukça etkilidir. Saç bakımında ve stillendirilmesinde yapılan hatalar kişinin yaşlı görünmesine sebebiyet verebilmektedir. Bunun tam aksi de mümkündür.

Çok uzun saçlar kişinin yaşlı görünmesine sebebiyet verebilmektedir. Boynu kapatılan saçlar boyundaki yaşlanma belirtilerinin dikkat çekmesine de neden olmaktadır.

SAÇLAR KISA KESİLSE DE BAKIM UNUTULMAMALI

Alın bölgesindeki yaşlanma belirtilerinden şikayet ediliyorsa saçları çok kısa kestirmekten kaçınılmalıdır. Saçlar çok kısa kestirildiğinde sıkça yapılan bir hata da saçları şekillendirmenin veya kurutmanın gereksiz olduğunun düşünülmesidir. Saçlarla hiç ilgilenilmemesi de yaşlı bir görünüm meydana getirebilmektedir. Buna ek olarak kısa kesimlerin genç ve modern göründüğü de unutulmamalıdır.

Saç stilini ara ara yenilemek yararlı olabilmektedir. Nasıl ki sürekli aynı kıyafetler giyilmiyorsa saç şeklinde de aynı durum geçerlidir. Eğer büyük değişiklikler yapılmak istenmiyorsa veya değişimden hoşlanılmıyorsa küçük değişiklikler de yararlı olabilmektedir.

SAÇ BAKIM ÜRÜNLERİNİN İÇERİKLERİ ÖNEMLİ


Hemen her alanda olduğu gibi saç bakımında da birçok teknolojik yenilik gerçekleşmektedir. Yeni içerikler, yöntemler keşfedilmektedir. Bu içeriklerden fayda elde edilerek daha genç ve bakımlı saçlara kavuşulabilir. Bu tarz ürünlerden mahrum kalmak saçlar için yapılabilecek bakımdan en iyi verimi alamama ile sonuçlanabilir.

Yaşın ilerlemesi ile birlikte cilt nemini ve parlaklığını yitirmekte solgun bir görünüm oluşmaktadır. Cilt tonunu daha bakımlı gösterecek saç renkleri belirlenebilir. Cilde nem sağlayan, genç ve aydınlık görünüm oluşturan anti aging ürünler kullanımı da yardımcı olacaktır.

YAPAY GÖRÜNÜME DİKKAT

Yaşlanma ve saçlar denilince beyazlıklara da değinmek gereklidir. Saç renklerine göre beyaz tellerin görünümü de değişecektir. Yapaylığa kaçmadan beyazları kapatmak yararlı olabilmektedir.

Yaşın ilerlemesi ile birlikte tercih edilen ürünler de değişiklik göstermektedir. Çünkü yaşın ilerlemesi ile uygulanması gereken bakım farklılaşmaktadır. Yaşın ilerlemesi ile daha fazla nem sağlayan, saçı yıpratmayan ürünler tercih edilmelidir. Genç yaşlarda kullanılan saçı yıpratan ürünler herhangi sorun oluşturmazken ileri yaşlarda saçların da hassaslaşması ile birlikte problemler meydana gelebilecektir.

Sebi Pharma Der Ki;

Saç dökülmesi, yıpranmış saçlar, ince telli saçlar, sakal uzaması, kaş dökülmesi gibi problemlere karşı hazırlanan Ege Üniversitesi Klinik Onaylı Uluslararası Patentli formülümüz Sebi Ixir Saç Bakım Serumu ile problemlerinizi doğal yollardan giderin!

Saç Bakım Serumu formülümüze ulaşmak için tıklayınız. 

Sebi Pharma ile Sağlıklı Kalın!

26.07.2021

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

E-bültenimize kayıt olarak yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olun
  • Merhaba, ben Sebi Pharma Kurucusu Şebnem Özen. Kendi cilt problemlerimi iyileştirmek için yaptığım bu buluşlu formülleri, sizlerle paylaşmaktan çok mutluyum. Siz de cildinizdeki kusurları örtmekten yorulduysanız ve kalıcı olarak tedavi etmek istiyorsanız bize katılın.

  • Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.