Sebi Pharma kullanıcıları neden çok memnun?

Sebi Pharma ödüllü, dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” içeren ürünleriyle çok yüksek kullanıcı memnuniyeti sağlamaktadır. Bunda vaadini tutan ürünlerin etkisi oldukça büyüktür. Sebi Pharma ürünleri vaadini tutmanın da ötesinde cilde bakım yaparak da fayda sağlamaktadır. Benzersiz formül firmaya ulusal ve uluslararası patentler, ödüller kazandırmıştır.

Cilt bakımının herkes için ulaşılabilir olmasını hedefleyen Sebi Pharma ödüllü, dünya patentli buluş içeren ürünlerini gayet makul rakamlarla kullanıcılarıyla buluşturmaktadır. Firma başarıyı ticari kazanç olarak ölçmemekte, olumlu geri bildirimler kazanmaya değer vermektedir.

Firmanın hiçbir ürününde paraben, alkol, silikon, hidrokinon, parfüm bulunmamaktadır. Bu da ürünlerin güvenle kullanılabilmesini sağlamaktadır. Hiçbir Sebi Pharma ürünü cildi soymamakta ve yıpratmamaktadır. Şikayet ne kadar zor ve inatçı olursa olsun; buluş, cildi yormadan bu sorunu ortadan kaldırmaya yardım etmektedir.

Sebi Pharma ürünleri ekonomik olmanın yanı sıra kullanım konforu ve avantaj da sağlamaktadır. Ürünler; birden çok fayda sağlayarak kullanıcıları her şikayet için farklı bir ürün edinme zahmetinden ve maliyetinden de kurtarmaktadır. Bu durum; yoğun, çok sık seyahat eden bireyler için de büyük avantaj sağlamaktadır.

Firmanın başka bir avantajı da her zaman iletişime açık olmasıdır. Her zaman çeşitli kanallar aracılığıyla firmayla iletişime geçip ürünler hakkında detaylı bilgi almak mümkündür. Bu nedenle Sebi Simyacı kullanıcı şikayetleri görmek imkansızdır.
Sürekli devinim halinde olan Sebi Pharma çeşitli etkinliklere ve yarışmalara katılarak başarısını taçlandırmaktadır. Firmanın Yönetim Kurulu Başkanı ve Türk Mucit Şebnem Özen geçtiğimiz yıl Garanti Bankası’nın düzenlemiş olduğu “Türkiye’nin Kadın Girişimcisi” yarışmasına katıldı ve Türkiye’nin Gelecek Vaat Eden Kadın Girişimcilerinden seçildi. Sebi Pharma 3-6 Mart tarihleri arasında İstanbul Uluslararası Buluş Fuarına onur konuğu olarak davet edildi ve bronz madalya ile ödüllendirildi. Aynı etkinlikte Bosna Hersek Kadın Buluşçular Derneği NOVA Türk Mucit Özen’i “En İyi Kadın Buluşçu” ödülüne layık gördü.

Fuar şeklinde gerçekleşen etkinliklerde kullanıcılar Sebi Pharma standını ziyaret edebilmekte ürünler ve buluş hakkında doğrudan Türk Mucit Şebnem Özen’den bilgi alabilmektedir.

Sebi Pharma başarısını daha da arttırmak için yoğun şekilde ar-ge çalışmalarına devam etmekte, kullanıcılarından gelen tüm geri bildirimleri titizlikle değerlendirmektedir.

Sebi Pharma ile Sağlıklı Kalın!

10.04.2022

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

E-bültenimize kayıt olarak yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olun
  • Merhaba, ben Sebi Pharma Kurucusu Şebnem Özen. Kendi cilt problemlerimi iyileştirmek için yaptığım bu buluşlu formülleri, sizlerle paylaşmaktan çok mutluyum. Siz de cildinizdeki kusurları örtmekten yorulduysanız ve kalıcı olarak tedavi etmek istiyorsanız bize katılın.

  • Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.