Sebi Pharma ürünleri ekonomi & konfor sağlıyor!

Ödüllü, dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” içeren Sebi Pharma ürünleri içerdikleri benzersiz formülle ekonomi ve kullanım konforu da sağlamaktadır. Çok amaçlı ürünler ayrı ayrı krem kullanma maliyetini ve zaman kaybını ortadan kaldırmaktadır.

Gelişen teknoloji, yoğun yaşam temposu cilt bakımını da etkiledi. CC, DD kremler gittikçe popülerleşmeye başladı. Bu ürünlere rağbet gittikçe artacak gibi gözükmektedir. Bireyler “tek ürünle birden fazla fayda” oldukça önem vermektedir. Farklı farklı ürünler araştırmak, taşımak, bitenlerini yenisi ile değiştirmek doğal olarak zaman kaybı gibi görülebilmektedir. Bunun yanı sıra ekonomik açıdan da külfet meydana gelecektir.

Kullanıcılarına her zaman en iyisini sunmayı hedefleyen Sebi Pharma; ödüllü, dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” içeren cilt bakım ürünlerini birden fazla fayda getirecek şekilde tasarlamıştır. Büyük beğeni oluşturan bu anlayış Sebi Pharma anlayışının yapı taşlarındandır.
 

Sebi Pharma’nın tüm ürünlerinde bu anlayışı gözlemlemek mümkündür;

Sebi Simyacı Anti Aging Krem; Sebi Pharma’nın “tek üründe tüm bakım” yapan ürünüdür. Krem göz çevresi, yüz, ve boyun dahil tüm cilde uygulanabilmektedir. Sebi Simyacı sarkma, kırışıklık, göz çevresindeki problemler gibi şikayetlerin yanı sıra leke, cilt tonu eşitsizliği karşıtı bakım da gerçekleştirmektedir. Sebi Simyacı sayesinde ayrıca nemlendirici, göz kremi, anti aging bakım serumu almaya gerek kalmamaktadır.

Sebi Ala Anti Aging Krem cilt beyazlatma özelliğine sahip olduğu gibi sarkma, kırışıklık, leke ile de mücadele etmektedir. Sebi Ala da tıpkı Sebi Simyacı gibi göz çevresi, yüz, boyun dahil uygulanabilmektedir.

Sebi Su Sebi Pharma’nın Hücre Yenileyici Temizleme Suyu’dur. Ürün; cildi kirden, yağdan, terden ve makyajdan başarılı şekilde arındırdığı gibi tüm Sebi Pharma ürünlerinden alınacak verimi de en üst düzeye çıkaracaktır. Herhangi Sebi Pharma ürünü kullanmadan önce cildi Sebi Su ile temizlemek üründen alınacak faydayı en üst düzeye çıkaracaktır.

Sebi İxir Leke Kremi de Sebi Pharma felsefesinin kolayca gözlemlenebileceği ürünler arasında yer almaktadır. Ürün cildi nemlendirmekte, leke karşıtı bakım yapmakta ve 50 faktör güneş koruması sağlamaktadır. Ürün cilt tonu eşitsizliğini gidermeye de yardımcıdır.

Sebi İxir Acil Bakım Kremi ciltteki lekelere gidermeye katkıda bulunduğu gibi yoğun nem sağlamaktadır. Cilde bakım yapan ve besleyen ürün; deriyi çevresel faktörle karşı korumaktadır. Sebi İxir Acil Bakım Kremi bunların yanı sıra evde meydana gelen ufak kazalarda da kullanılabilmektedir.

Sebi İxir Akne Kremi akne, sivilce, karşıtı bakım yaptığı gibi, siyah nokta, gözenekleri de gidermeye yardımcıdır. Ürün pürüzsüz ve duru bir görünüm oluşturduğu gibi lekeleri gidermeye de katkıda bulunmaktadır.

Tüm Sebi Pharma ürünleri hakkında kapsamlı bilgi ve sipariş için tıklayınız.

13.10.2021

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

E-bültenimize kayıt olarak yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olun
  • Merhaba, ben Sebi Pharma Kurucusu Şebnem Özen. Kendi cilt problemlerimi iyileştirmek için yaptığım bu buluşlu formülleri, sizlerle paylaşmaktan çok mutluyum. Siz de cildinizdeki kusurları örtmekten yorulduysanız ve kalıcı olarak tedavi etmek istiyorsanız bize katılın.

  • Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.