Sebi Pharma’da nemlendirici ve leke karşıtı bakım bir arada!

Sebi Simyacı’nın hassas ciltler için özel olarak formüle edilmiş ürünü Sebi İxir Acil Bakım Kremi hem yoğun nem sağlıyor, cilde bakım yapıyor hem de ciltteki lekeleri gidermeye yardım ediyor. Ürün özellikle cildi hassas olduğu için istediği ürünü kullanamayan bireyler için ideal!

Sebi Simyacı firmasındaki tüm ürünler birden çok sorunu gidermek üzere hazırlanmıştır. Bu sayede hem kullanım konforu hem de ekonomi sağlanmış olur. Sebi İxir Acil Bakım Kremi de bu anlayışa tamamen uymaktadır. Ürün cilde yoğun nem sağlamakta ve bakım yapmaktadır. Bu özelliği ile cildi çevresel faktörlere karşı korumaktadır. Sıcak, soğuk, güneşin zararlı ışınları, çevresel kirlilik, zararlı beslenme alışkanlıkları, uykusuzluk tüm bunlar cildi yormakta ve yıpratmaktadır. Bunun sonucunda hem cildin doğal yapısı zarar görmekte hem de istenilen görünümden gittikçe uzaklaşılmaktadır. Bunların yanı sıra, bu etkiler birikimli olarak erken yaşlanma belirtilerine de yol açabilmektedir. Bir diğer dezavantaj da kullanılan diğer ürünlerden, makyajdan istenilen faydanın elde edilememesidir. Bakıma dikkat edilmediği takdirde cildin hassasiyeti de giderecek artacaktır. Tüm bu veriler cilt bakımının önemini ortaya çıkarmaktadır. Sebi İxir Acil Bakım Kremi benzersiz formülü sayesinde 7’den 70’e tüm aile bireyleri tarafından güvenle kullanılabilmektedir.

Birçok birey cildindeki lekelerden kurtulmak istemektedir ama karşılaştığı koşullar buna uygun değilmiş gibi görünür. Örneğin yaz mevsiminde leke giderici bakım yapılamaz denir. Bu kısmen doğrudur; lekelerin giderilmesi için cilt soyulduğunda, deri savunmasız hale gelecektir. Bu durumdaki cilt güneşin UVA, UVB ışınlarına da maruz kaldığında sorun iyice artacaktır. Sebi Simyacı’nın hassas ciltlerde kullanılan leke kremi Sebi İxir Acil Bakım Kremi ise dört mevsim güvenle kullanılabilmektedir. Ürün cildi soymadan içerdiği ödüllü, dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” ile lekeleri gidermeye katkıda bulunmaktadır. Ezber bozan bu formül dört mevsim, hassas ciltlerde dahi kullanılabilmektedir Hem de cildin soyulacağına veya yıpranacağına dair en ufak bir endişe duymadan! Aynı zamanda yoğun nem sağlayan ve cildi çevresel faktörlere karşı koruyan ürün cilt bakımında büyük bir avantaj sağlamaktadır.

01.11.2021

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

E-bültenimize kayıt olarak yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olun
  • Merhaba, ben Sebi Pharma Kurucusu Şebnem Özen. Kendi cilt problemlerimi iyileştirmek için yaptığım bu buluşlu formülleri, sizlerle paylaşmaktan çok mutluyum. Siz de cildinizdeki kusurları örtmekten yorulduysanız ve kalıcı olarak tedavi etmek istiyorsanız bize katılın.

  • Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.