Sebi Simyacı & Sebi Ala silisyum kaplı değerli mineraller içeriyor

Sebi Ala ve Sebi Simyacı ciltteki sarkma, kırışıklık leke gibi birçok problemi giderirken ilk kullanımda ciltte parlak ve aydınlık bir görünüm oluşturuyor. Hem cildin bakımını yapan hem de görünümü güzelleştiren bu mineralleri inceleyelim;

MİNERALLERİN CİLDE FAYDALARI

Mineraller insan sağlığı açısından önemlidir. Mineraller fiziksel ve zihinsel açıdan gereklidir. Kişinin kendini iyi hissetmesi için de bu maddelere ihtiyaç vardır.

 

Minerallerin aşağıdaki faktörler üzerinde etkisi bulunmaktadır.

Hücre İletişimi: Minerallerin ciltteki ve vücuttaki öncelikli görevlerinden biri de hücre iletişimidir. Hücre iletişimcileri cilt hücrelerine daha iyi nasıl görüneceğini, davranacağını söyleme yeteneğine sahiptir. Sağlıklı cilt hücresi cildin kendi fonksiyonlarını arttıracaktır.

Uyarı: Mineraller cildin metabolik süreçlerini uyarmaktadırlar.

Hidrasyon: Mineraller hidrasyon düzenini korumakta ve hidrasyon seviyesini düzenlemektedir.

Detox: Mineraller ölü cilt hücrelerinin ciltten atılmasına katkıda bulunmaktadır.

Elektrolitler: Mineraller vücuttaki elektrolitlerdir. Mineraller eksildiği takdirde cilt ve vücut kendini bırakacaktır.

Antioksidan: Bu maddeler tüm cildi serbest radikallerin saldırısından ve UV ışınlarının etkisinden korumaktadır. Tüm mineraller antioksidan fayda sağlamaktadır.

Anti-enflamatuar ajanlar: Mineraller anti-enflamatuar ajanlar gibi hareket etmekte  iltihabın hücrelere verdiği zararı azalmakta, kızarıklık, ağrı , şişme gibi şikayetleri yatıştırmakta tüm cilt sağlığına katkıda bulunmaktadır. Cildin erken yaşlanmasını da önlemektedir.  Bağışıklık: Mineraller mikrobik enfeksiyon, hücre ve DNA zararı bozulma ve cilt problemlerine karşı mücadele etmektedir.  Doğal Nemlendirici Faktörler: Mineraller etkili doğal nemlendirici faktörler gibi görev yapmaktadır.   Mineraller cildi yeniliyor Mineraller cildin doğal fonksiyonlarına karşı değil onlarla birlikte çalışmaktadır. Bu nedenle bu elementler hızlı şekilde cilt tarafından tanınmakta ve kabul edilmektedir. Mineraller cildin matrisini güçlendirmekte, bağışıklık sistemini güçlendirmekte, uyarmakta ve metabolik fonksiyonu düzenlemektedir.  Bu maddeler cilt problemlerini önlemekte, oluştuktan sonra da gidermeye yardımcıdır. Mineraller yaşlanmayı yavaşlatmakta DNA’nın zarar görmesini engellemektedir.  Mineraller güzel bir görünüm sağlıyor Parlak ve ışıltılı bir görünüm her cilt tarafından istenmektedir. Bu görüntü silisyum kaplı değerli minerallerin cilde ilk uygulanmasında ortaya çıkmaktadır. Mineraller hoş bir görünüm sağlarken doğal olmaları nedeni ile cilde zarar vermemekte aksine cildi beslemektedir.

 

09.01.2022

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

E-bültenimize kayıt olarak yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olun
  • Merhaba, ben Sebi Pharma Kurucusu Şebnem Özen. Kendi cilt problemlerimi iyileştirmek için yaptığım bu buluşlu formülleri, sizlerle paylaşmaktan çok mutluyum. Siz de cildinizdeki kusurları örtmekten yorulduysanız ve kalıcı olarak tedavi etmek istiyorsanız bize katılın.

  • Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.