Sebi Simyacı’yla ışıltılı görünümü yakalayın!

Ödüllü, dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” içeren Sebi Simyacı Anti Aging Krem yaşlanma karşıtı bakımın yanı sıra aydınlık ve ışıltılı bir görünüm de sağlamaktadır. Sebi Simyacı boyar madde içermemekte, silisyum kaplı doğal minerallerle hem cilde bakım yapmakta hem de beyaz, aydınlık bir cilt görünümü oluşturmaktadır.

TEK ÜRÜNDE TÜM BAKIM

Sebi Simyacı “Tek üründe tüm bakım” felsefesi ile tasarlanmıştır. Sebi Simyacı ile anti aging, göz çevresi, leke karşıtı, nemlendirici bakım yapmak mümkündür. Ürün göz çevresi, yüz, boyun ve dekolte bölgesi dahil olmak üzere tüm cilde uygulanabilmektedir.  Bu sayede çok sayıda ürün kullanımına ihtiyaç duyulmamaktadır. Böylelikle kullanım konforu ve ekonomi sağlanmaktadır.

Çevresel faktörlerin de etkisiyle birçok cilt hassaslaşmaktadır. Bunun sonucunda tercih edilebilecek ürün sayısı da doğal olarak kısıtlanmaktadır. Hassas cilde sahip bireyler ürün seçiminde çok daha dikkatli olmak durumundadır. Sebi Simyacı silisyum kaplı değerli minerallerle aydınlık görünüm sağladığı için cildi yormamakta ve gözenekleri tıkamamaktadır. Böylelikle hassas ciltlere sahip bireyler de istedikleri görünüme sahip olmak için Sebi Simyacı’yı kullanabilmektedir.

BENZERSİZ FORMÜL


Sebi Simyacı’nın zenginliği bununla da sınırlı değil! Tüm Sebi Pharma ürünleri gibi Sebi Simyacı da ödüllü, dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” içeriyor. Sebi Simyacı’nın özelliği ise bu benzersiz formüle en yüksek oranda sahip olması.

Sebi Simyacı ışıltılı, aydınlık bir görünüm oluşturmakla birlikte; sarkmalarla, kırışıklıklarla ve göz çevresindeki problemlerle mücadele etmektedir. Sebi Simyacı kullanıcıları hem yaşlanma karşıtı bakım yapmakta hem de aydınlık görüntüye sahip olmaktadır. Özellikle yoğun tempoyla çalışan cilt bakımına güçlükle zaman ayıranlar için birden çok bakım yapan ürünler büyük avantaj sağlamaktadır.

Sebi Pharma Der Ki;

Ciltte aydınlık ve ışıltılı görünüme sahip olmak için mineralleri seçenlerin sayısı her geçen gün artıyor. Minerallerin en önemli faydalarından biri de yapaylıktan uzak, doğal güzellik sağlamalarıdır.

Sebi Simyacı tüm bu unsurların yanı sıra cilde bakım da yapmakta, deriyi çevresel faktörlere karşı korumaya katkıda bulunmaktadır.

Sebi Pharma ile Sağlıklı Kalın!

21.10.2021

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

E-bültenimize kayıt olarak yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olun
  • Merhaba, ben Sebi Pharma Kurucusu Şebnem Özen. Kendi cilt problemlerimi iyileştirmek için yaptığım bu buluşlu formülleri, sizlerle paylaşmaktan çok mutluyum. Siz de cildinizdeki kusurları örtmekten yorulduysanız ve kalıcı olarak tedavi etmek istiyorsanız bize katılın.

  • Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.