Sivilceye kesin çözüm

Birçok birey sivilce ve aknelerle mücadele etmektedir. Sivilce ve aknelerin kısa süre ortadan kaybolup sonra tekrar geri gelmesi sivilceye kesin çözüm istenmesine neden olmaktadır. Aktif akne ve sivilceler, lekeler can sıkıcı olabilmektedir. Bu nedenle sivilceye kesin çözüm bulup bu sorunu artık düşünmemek istemek son derece doğaldır.

SİVİLCEYE KESİN ÇÖZÜM ÖNERİLERİ

Sivilce ve akne şikâyetini gidermek yerine makyaj ile kapatmak tercih edilebilmektedir. Bu durum sivilceye kesin çözüm olmayacağı gibi gözenekler tıkanabileceği için mevcut sorun artabilir.

Sivilceleri sıkmak, kurcalamak da çözüm sağlamamaktadır. Bu durum sorunun ilerlemesine de neden olabilmektedir.

SİVİLCELERDEN KURTULMAK İÇİN CİLT KURUTULMAMALI

Sivilceye kesin çözüm için cildi kurutmaktan ve yıpratmaktan da kaçınılmalıdır. Bir sorun çözülmeye çalışılırken yeni bir problem ortaya çıkarılmamalıdır.

Özellikle kış mevsiminde havaların soğumasıyla birlikte cilt kuruyabilmekte ve yıpranabilmektedir. Bu mevsimde cildi yoran agresif çalışmalardan kaçınmak gerekmektedir.

Sebi Pharma Der Ki;

Ödüllü, dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” içeren Sebi İxir Akne Kremi cildi yormadan ve yıpratmadan akne, sivilceleri gidermeye yardımcıdır. Sebi İxir Akne Kremi gözenekleri sıkılaştırmakta, siyah noktaları gidermektedir.

Sivilce karşıtı bakım formülümüze ulaşmak için tıklayınız.

Sebi Pharma ile Sağlıklı Kalın!


 

15.07.2021

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

E-bültenimize kayıt olarak yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olun
  • Merhaba, ben Sebi Pharma Kurucusu Şebnem Özen. Kendi cilt problemlerimi iyileştirmek için yaptığım bu buluşlu formülleri, sizlerle paylaşmaktan çok mutluyum. Siz de cildinizdeki kusurları örtmekten yorulduysanız ve kalıcı olarak tedavi etmek istiyorsanız bize katılın.

  • Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.