Sorularla Sebi Pharma ürünleri

Ödüllü, dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” içeren Sebi Pharma ürünleri kullanıcıların beğenisini toplamaktadır. Sebi Pharma’yı sosyal medyada takip ederek ürünler ve firma ile ilgili sorulara doyurucu yanıtlar alabilmek mümkündür.

Sebi Pharma’da hangi ürünler var?

Sebi Pharma’da Sebi Ixir 50 SPF Güneş Korumalı Leke Kremi, Sebi İxir Leke Kremi, Sebi İxir Akne Kremi, Sebi İxir Acil Bakım Kremi, Sebi Ala Cilt Beyazlatıcı Anti Aging Krem, Sebi Su Hücre Yenileyici Cilt Temizleme Suyu, Sebi Ixir Acil Bakım Spreyi, Sebi Ixir Saç Bakım Serumu, Sebi Ixir Vücut Bakım Spreyi ve Sebi Simyacı Anti Aging Krem ürünleri yer almaktadır.

Tüm Sebi Pharma ürünleri Sebi Pharma Yönetim Kurulu başkanı ve Türk Mucit Şebnem Özen’in ödüllü, dünya patentli buluşu “Hücre Yenileyici Bileşen” içermektedir ve bu buluş TRT Ana Haber Bülteni’nde yer almıştır.Sebi Pharma ürünlerinde yer alan içerikleri nasıl öğrenebilirim?

Her ürünün sayfasından ve ürün ambalajlarından içerik bilgisine ulaşabilirsiniz. Sebi Pharma içeriğe çok önem vermektedir ve tüm ürünler oldukça zengin içeriğe sahiptir.

Sebi Pharma ürünleri paraben içeriyor mu?

Kesinlikle hayır. Hiçbir Sebi Pharma ürününde paraben bulunmaz. Sebi Pharma ürünlerinde alkol, silikon, hidrokinon, asit türevleri ve parfüm de bulunmaz. Hiçbir Sebi Pharma ürünü cildi yormaz ve yıpratmaz aksine bakım yapar, besler.

Sebi Pharma ürünleri eczanelerde bulunuyor mu?


Evet! Sebi Pharma ürünleri Ege ve Akdeniz bölgelerindeki üniversite hastanelerinde doktorlar tarafından reçete edilmekte ve eczanelerde yer almaktadır.

Aradığım sorunun yanıtını bulamadım, ne yapabilirim?

Sebi Pharma müşteri hizmetlerine 0 232 404 00 45, 0 551 208 38 86 nolu telefonlardan arama veya WhatsApp, Facebook ve Instagram kanalıyla ulaşabilmek mümkün. Web sitesinde yer alan video bölümünden de sorularınızı ister yazılı ister videolu olarak iletebilirsiniz.

Sebi Pharma ile Sağlıklı Kalın!

19.09.2021

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

E-bültenimize kayıt olarak yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olun
  • Merhaba, ben Sebi Pharma Kurucusu Şebnem Özen. Kendi cilt problemlerimi iyileştirmek için yaptığım bu buluşlu formülleri, sizlerle paylaşmaktan çok mutluyum. Siz de cildinizdeki kusurları örtmekten yorulduysanız ve kalıcı olarak tedavi etmek istiyorsanız bize katılın.

  • Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.