Yazın leke kremi kullanılır!

Sebi İxir Leke Kremi ezber bozan formülüyle ciltteki lekeleri cildi soymadan ve yıpratmadan gidermektedir. Sebi İxir Leke Kremi lekeleri silerken cilde bakım da yapmaktadır. 50 faktör güneş koruması da sağlayan ürün pH’ı nötr olması sayesinde tüm cilde uygulanabilmektedir.
 

NEDEN YAZIN LEKE KREMİ KULLANILAMAZ DENİR?

Leke giderici kremler ve uygulanan işlemler cildin üst tabakasını soyarak çalışmaktadır. Bu da cildin yorulmasına ve yıpranmasına sebebiyet vermektedir. Yıpranan cilt çevresel faktörlere karşı savunmasız kalmaktadır. Sıcak-soğuk, kirlilik, UVA UVB ışınları kendini koruyamayan cilde önemli zararlar verecektir. Tüm bu olasılıklar düşünüldüğü için yazın leke giderici krem ve işlemler önerilmektedir. Buna neden olan unsur ise cildin soyulmasıdır. Sebi İxir Leke Kremi cildi soyarak işlem yapmadığı için dört mevsim güvenle kullanılabilmektedir.

Cildi soyan işlemler ve kremler bir anlamda büyük bir sorumluluk oluşturur. Cilt çok iyi korunmalıdır. Çoğu zaman birey ne kadar titiz ve dikkatli olursa olsun aşırı hassaslaşan cildini koruyamamaktadır. Bu da cilt reaksiyonu ve yeni lekeler olarak dönüş yapmaktadır. Sebi İxir Leke Kremi’nin cildi soymamasındaki avantaj da bu aşamada ortaya çıkmaktadır. Krem cildi soymadığı gibi deriyi çevresel faktörlere karşı da güçlendirmektedir.

Kapsamlı düşünüldüğünde bu konunun anti aging bakım için de önem taşıdğı görülecektir. Anti aging bakım kişinin cildine ve sağlığına gösterdiği özenle şekillenir. Cildin soyulması, yıpranması, UVA UVB ışınlarına maruz kalması deriyi yoracak ve erken yaşlanma belirtilerine zemin hazırlayacaktır.

Sebi İxir Leke Kremi’nin önemli bir avantajı da sağladığı 50 SPF güneş korumasıdır. Lekesiz, pürüzsüz ve bakımlı bir cilt için güneş koruması 4 mevsim ihmal edilmemelidir. Sebi İxir Leke Kremi kullanıcılarını ayrıca güneş koruyucu kullanma zahmetinden ve maliyetinden de kurtarıyor; çift etkili ürün hem leke gideriyor hem de güneşten 50 SPF koruyor.

Asit türevleri, hidrokinon, paraben, alkol içermeyen ürün ciltteki sir, ağda, epilasyon sonrası oluşan leke ve kararmaları gidermeye de katkıda bulunmaktadır.

Ödüllü, dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” içeren Sebi İxir Leke Kremi hakkında daha fazla bilgi ve sipariş için;

Sebi İxir Leke Kremi

Sebi Pharma ile Sağlıklı Kalın!

03.04.2022

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

E-bültenimize kayıt olarak yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olun
  • Merhaba, ben Sebi Pharma Kurucusu Şebnem Özen. Kendi cilt problemlerimi iyileştirmek için yaptığım bu buluşlu formülleri, sizlerle paylaşmaktan çok mutluyum. Siz de cildinizdeki kusurları örtmekten yorulduysanız ve kalıcı olarak tedavi etmek istiyorsanız bize katılın.

  • Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.